Секрети комфортного перельоту з дітьми

Перше на що слід звернути увагу це те, що слід брати їжу в літак з дому, а також завжди класти в ручну поклажу порожню пляшку для води, яку можна наповнити після огляду. Справа в тому, що багато авіакомпаній беруть додаткову плату за обіди і напої а це допоможе заощадити гроші.

children_wis_aeroport

Експерти розповіли, що якщо дитина плаче на борту, це абсолютно нормально. “Пам’ятайте, що ви не повинні хвилюватися, коли малюк плаче. Вони всього лише діти, і це їх єдиний спосіб спілкування. Більшість пасажирів поставляться до цього з розумінням”, – поділився один з батьків.

Також, вони порадили вибирати час польоту відповідно до найактивніших і пасивних годин дитини, а також годувати дитину під час зльоту і посадки. “Під час нашої першої поїздки на літаку з малюком, хтось порадив нам погодувати його грудьми під час посадки і зльоту. Це була найкраща підказка! Це допомогло заспокоїти малюка, коли через тиск йому закладало вуха”, – поділилися батьки.

Крім цього вони розповіли, що необхідно взяти запасний одяг не тільки для дитини, але і для себе. Більш того, досвідчені мандрівники запропонували відразу скласти всі необхідні речі в кишеню попереднього сидіння, щоб під час польоту не довелося лізти в сумку кілька разів.

children_aerport

Досвідчені батьки також порадили взяти з собою різні смаколики і завжди думати про вибір місця в літаку. “Так як багато авіалінії не пропонують сидіння для маленької дитини, ми бронюємо крісла в хвості або ж одне сидіння біля вікна і одне біля проходу в надії на те, що ніхто не займе місце посередині“, – розповіли батьки.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Мандрівникам, які планують поїздку з більшими дітьми, досвідчені мандрівники запропонували заздалегідь пояснити дитині, як поводитися в аеропорту і літаку. Також, в багатьох аеропортах є спеціальні ігрові майданчики для дітей, де вони можуть провести час до посадки.

Фахівці також порадили складати всі найнеобхідніші речі в ручну поклажу і по можливості брати з собою тільки її, так як таким чином туристи уникають зайвих очікувань і ризику втратити багаж під час пересадок.

На завершення експерти порадили завжди очікувати вильоту в зонах, де найменше людей, навіть якщо ці зони знаходяться далеко від виходу на посадку. Так туристи завжди зможуть знайти вільну розетку, щоб зарядити гаджети, якщо виліт з тих чи інших причин затримають.