Турне Dakh Daughters «Україна вогонь»

Фрік-кабаре Dakh Daughters – це талановиті красуні, акторки театру «Дах» Влада Троїцького. Це – 15 музичних інструментів, діапазон вокалу від українського плачу до суворого ґроулінгу та значний спектр людських емоцій. У них взагалі нема пісень. Кожна композиція – то окреме театралізоване дійство з виром почуттів, зворушливими героями та неймовірними історіями.

У середині травня вони запланували турне «Україна вогонь» кількома містами України. Дівчата емоційно закликають прийти на один з концертів:

Нарешті, Україно! Я так пишаюсь тобою Ти – вогонь!!! Наші серця гарячі від любові і наповнені вірою! Наші серця по вінця в любові один до одного і до тебе! Ти Україна – і ти така неймовірна і така особлива на мапі, й не тільки для мене наразі… для світу всього ти є прикладом! Та ну, та ти ж просто ТОП! Ми – українці – неймовірні! Разом ми можемо ВСЕ і без перебільшень! І в кожного є своя зброя наразі! І кожен є вправним у цій своїй зброї! Зброя, що в нас – це наше мистецтво! І сила наша – слово наше!

По світу мандруємо, розповідаємо, кричимо про наш біль, надії й гордості не втрачаючи, в смуток свій не поринаючи – твердо усім сповіщаємо, як стоять в обороні воїни наші і всі люди наші, весь світ від монстра страшного боронячи! Я так пишаюсь тобою! Ти – вогонь! Словом йдем до кінця- а кінець ПЕРЕМОГОЮ зветься)

Разом ми сила! Приходьте до нас плакати й сміятися! Приходьте – наш арттил зарядить вас на любов і віру)! Слава Україні!

Будемо вдячні та щасливі поділитися із вами цим досвідом а також задонатити частину прибутку від концертів на проєкт «Птахи» Тати Кеплер благодійного фонду «Відчуй».

Dakh Daughters у Хмельницькому

Турне почнеться 13 травня концертом у Хмельницькій обласній філармонії о 19:00. Вартість квитків – 330-680 грн.

Dakh Daughters у Вінниці

Концерт Dakh Daughters «Україна вогонь» у Вінниці відбудеться 15 травня о 18:00 в Академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Садовського. Вартість квитків – 290-790 грн.

Dakh Daughters у Львові

У Львові дівчата виступлять 16 травня о 19:00 в Національному академічному драматичному театрі імені Марії Заньковецької. Вартість квитків – 340-990 грн.

Dakh Daughters в Івано-Франківську

У цьому місті концерт запланували на 17 травня о 19:00 в Івано-Франківському театрі імені Івана Франка. Вартість квитків – 290-790 грн

.

Dakh Daughters у Києві

Турне завершать у столичному «Жовтневому палаці» 19 травня о 18:30. Вартість квитків – 390-1490 грн.