Singapore Airlines має намір запустити найтриваліший безпосадочний рейс

singapore_air

Як підтвердив виданню представник авіаперевізника, регулярні рейси компанія почне виконувати з третього кварталу цього року на літаках Airbus 350-900, які будуть оснащені трьома салонами – бізнес-класу, економ-преміум і економічним. Газета також зазначає, що ці новітні лайнери тільки недавно були поставлені компанії від виробника. Всього перевізник розмістив замовлення на сім подібних літаків.

Найближчим часом також будуть здійснюватись безпосадочні польоти з Сінгапуру в Лос-Анджелес. Singapore Airlines до 2008 року здійснювала перельоти в США, однак, через світову фінансову кризу, падіння попиту рейси були припинені. Але потім в 2016 році відновилося пряме сполучення між Сінгапуром і Сан-Франциско.

В даний час рекорд з найтривалішого безпосадочного польоту належить авіакомпанії Qatar Airways, яка здійснює регулярні рейси з Дохи в Окленд. Переліт займає 18 годин.

Singapore Airlines (SIAL) — національна авіакомпанія Сінгапуру, яка створена 1 травня 1947 року. Первісна назва — Malayan Airways. Кілька років поспіль отримує п’ять зірок з п’яти можливих від консалтингової компанії Skytrax.

Базовим для авіакомпанії є аеропорт Чангі — основний цивільний аеропорт міста Сінгапур. Більшість рейсів виконується саме з цього аеропорту. Флот авіакомпанії включає 100 повітряних суден та представлений лише далекомагістральними широкофюзеляжними літаками Airbus А340-500, А380, а також Boeing 777–200 (200ER), 777–300 (300ER) та 747–400. Більшість літаків має трикласну (перший, бізнес, економ) компоновку салону, частина літаків Boeing 777–200 використовується в двокласному (бізнес та економ) компонуванні. Виконуючи переважно трансконтинентальні рейси, авіакомпанія приділяє особливу увагу комфорту пасажирів, зокрема надає більше місця для пасажирів економ-класу, в першому та бізнес-класі є крісла-ліжка, що повністю розкладаються (full flat bed), широкий вибір розважальних програм, доступних через індивідуальний монітор у кожному класі. Тобто авіакомпанія орієнтується на пасажирів, що віддають перевагу квиткам за вищою ціною в обмін комфорту на борту.

singapore_airline

Розташування базового аеропорту авіакомпанії в м. Сінгапурі надає можливості здійснювати безпосадочні перельоти з Європи у країни Південно-Східної Азії та Австралії. Проте авіакомпанія не має можливості здійснювати безпосадочні перельоти до великих міст США через занадто велику відстань. Планується запустити на цьому напрямку далекомагістральні літаки, обладнані лише салоном бізнес-класу, що дозволить значно знизити злітну вагу літака й відповідно збільшити запас палива.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Авіакомпанія була першою, яка запустила в комерційну експлуатацію новий двопалубний літак Аеробус A380. Singapore Airlines літає в 65 пунктів призначення в 35 країнах на п’яти континентах зі свого основного аеропорту в Сінгапурі. Має сильні позиції в Південно-Східній Азії, де разом зі своєю дочірньою компанією SilkAir з’єднує Сінгапур з великою кількістю міжнародних пунктів призначення, ніж будь-яка інша авіакомпанія Південно-Східній Азії.