Туреччина має намір розвивати оздоровчий туризм

Деякі туристичні агенти роблять висновок, що це цілком можливо, а найближчими конкурентами Туреччини в цій ніші на ринку зараз є курорти Прибалтики, Болгарії та Сербії.

Глава асоціації Явуз Йилик вважає, що основна проблема, яка перешкоджає зростанню потоку на термальні курорти Туреччини і в її клініки – це, перш за все, недолік систематизованої інформації.

За рівнем кваліфікації персоналу та оснащеності турецькі курорти та клініки не поступаються напрямками медичного туризму, таким як Ізраїль або Чехія, а за цінами – дешевше, каже він.

turkeyspa

Відомо, що душевний стан і настрій залежить від Вашого самопочуття і здоров’я.

SPA-Курорти Туреччини надають можливість своїм туристам зануритися в атмосферу східної казки і райської насолоди в поєднанні з цілющим впливом водних процедур і з унікальними техніками масажу.

Сучасна водотерапія своєю історією сягає глибоко в століття. Люди з давніх часів шанували і підносили проточну воду, вірили в її цілющі засоби. Греки вважаються першовідкривачами зв’язку між духовним і фізичним станом людини. У них були присутні спеціальні центри біля джерел і річок для оздоровчого купання відпочинку і лікування. Така терапія сприяє як фізичній так і душевній релаксації.

Туреччина займає одне з провідних місць в світі серед країн, що мають на своїй території термальні джерела, тут знаходиться більше 1 600 цілющих термальних джерел, з них 190, придатні для використання в лікувальних цілях. Температура води в джерелах варіюється від 20 до 110 градусів, а швидкість надходження води може бути від 2 до 500 літрів в секунду.

Джерела Туреччини мають унікальні цілющі властивості і застосовуються для лікування різних захворювань, в тому числі хронічних, а також реабілітації після травм і операцій.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Одна з переваг Туреччини перед іншими країнами, що мають термальні джерела це – високий вміст мінеральних речовин (на 1 літр води з джерел припадає 5 мг природних мінералів), доступні ціни (вартість перебування на термальному курорті обходиться всього 60 євро на добу).

Термальні курорти Туреччини надають унікальну можливість відпочити і одночасно вилікувати різні захворювання, від ревматизму до псоріазу.