Старий термінал львівського аеропорту буде приймати рейси

aeroportt

Через збільшення пасажиропотоку, та відкриття нових авіарейсів, у Львові відкриють ще й старий аеропорт для обслуговування літаків. Про це повідомила «Високому Замку» генеральний директор міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Тетяна Романовська.

Зараз там проводять поточний і косметичний ремонт, але суми реконструкції керівництво наразі не називає. Причина запуску старого терміналу — з літа львівське летовище прийматиме чимало додаткових чартерних рейсів, тож новий термінал не буде справлятися з навантаженням.

«З регулярними та деякими чартерними рейсами новий термінал може нормально впоратися, а ось з новими чартерами, яких буде по кілька на день — ні, — пояснює пані Тетяна. — Тому ми прийняли рішення про відновлення роботи старого терміналу. Там зараз проводять ремонт. Літаки мають відправлятися зі старого терміналу в нормальних умовах». У 2019 році летовище міста Лева очікує збільшення пасажиропотоку на 37,7%. Керівництво веде переговори з кількома європейськими лоукостерами, авіаперевізниками Азії, компанією МАУ про відкриття нових рейсів зі Львова. У порівнянні з минулим роком, аеропорт планує перевезти більше двох мільйонів пасажирів.

У планах на 2019 рік реконструкція старого пасажирського терміналу під термінал підвищеного комфорту, будівництво ангару, реконструкція готелю «Тустань», будівництво вантажного терміналу та інше. Окрім відновлення старого терміналу у 2019 році запланували також добудувати зовнішні інженерні мережі нового терміналу, які не закінчили під час підготовки до Євро-2012, вартість яких обійдеться у 62 млн гривень, реконструювати аеродром за 158 млн гривень та збудувати новий аеровокзал за 67 млн гривень.