Шарм-ель-Шейх планують обнести стіною

Фотографії та відеокадри доводять будівництво бетонного бар’єра висотою шість метрів. “Це не стіна. У нас немає стіни”, – сказав губернатор Південного Синая Халед фуду. Проект, за його словами, складається з поєднання високих бетонних бар’єрів і не менше 37 кілометрів огорожі з колючого дроту з “чотирма дуже красивими дверима” для доступу в місто.

sharmelsheikh

За його словами, цей проект покликаний “прикрасити і убезпечити Шарм-еш-Шейх”. “Ми робимо це на майбутнє. Проект допоможе Шарм-еш-Шейху повернути втрачені доходи від туризму”, – сказав він.

Аналогічні плани будівництва стіни навколо міста розглядалися владою Південного Синая ще з 2005 року, але тоді від них відмовилися. Фуду не став пояснювати, чому влада повернулися до цієї ідеї.

Представник готелю в Шарм-ель-Шейху повідомляє, що “ніхто не розуміє, що відбувається”. Житель, який попросив не називати його імені, сказав, що контрольно-пропускні пункти і камери вже оточують місто – для забезпечення безпеки. “Нам це смішно. Краса місця прихована парканом. Шарм-еш-Шейх відомий своїми горами і пустелею, а паркан порушує вид”, – сказав єгиптянин.

Місцеві жителі впевнені, що стіна, яку будують, не зробить курорт безпечнішим, не зупинить терористів, але буде дратувати людей. “Будь-який турист, що виїжджає з міста, буде думати, що він в небезпеці, і це негативно вплине на кількість відпочиваючих”, – говорить житель Шарм-ель-Шейху.

Шарм-ель-Шейх є єгипетським містом на південній частині Синайського півострова, в провінції Південний Синай, на прибережній смузі уздовж Червоного моря. Шарм-ель-Шейх є адміністративним центром Південного Синайського воєводства в Єгипті, який включає менші прибережні міста Дахаб і Нувейба, а також гірський інтер’єр, Святу Катерину і гору Синай. Місто і курорт є важливим центром туризму в Єгипті. Курорт також є привабливим місцем для проведення багатьох міжнародних конференцій і дипломатичних зустрічей.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Шарм-ель-Шейх також є улюбленим місцем для аквалангістів з усього світу. Адже, розташований недалеко від Червоного моря, надає деякі з найкрасивіших підводних пейзажів і теплої води, що робить його ідеальним місцем для пірнання. Туристи Шарм-ель-Шейху можуть відвідати різноманітні водні розваги: дайвінг, снорклінг, віндсерфінг, кайтсерфінг, пара-вітрильний спорт, катання на човнах та каное.