Топ-7 Instagram турнапрямків для медового місяця

Британський туроператор Kuoni знайшов рішення даної проблеми, досліджуючи найбільш популярні місця для медового місяця серед користувачів соціальної мережі Instagram.

Складено перелік туристичних напрямків, що стали найбільш популярними серед молодят.

Балі в Індонезії

balisndoneziiarest

Основні туристичні місця – місто Кута та його зовнішні передмістя Легій і Семіняк, місто Санур, місто Убуд, Нгура Рай, Джімбаран, Нуса Дуа та Пекату. Балі – один з найкращих островів світу.

Мальдівські острови

maldivyrest

Мальдіви є головним джерелом привабливості багатьох туристів, які відвідують острівну країну.

Таїланд

thailandrest

Дайвінг, піщані пляжі, сотні тропічних островів, нічне життя, археологічні пам’ятки, музеї, племена пагорбів, флора та життя птахів, палаци, буддійські храми та кілька об’єктів всесвітньої спадщини – все це у Таїланді. Тут популярні заняття з тайської кулінарії, буддизму та традиційного тайського масажу. Тайські національні фестивалі варіюються від тайського новорічного Сонгкрана до Лоя Кратхонга. Тайська кухня стала відомою у всьому світі завдяки захопленому використанню свіжих трав та спецій.

Італія

italyrest

Італія є п’ятою найбільш відвідуваною країною світу. Італія добре відома своїми культурними та екологічними туристичними маршрутами і є домом для 55 об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, найбільшого у світі. Окрім того, Венеція та Флоренція входять до 100 найкращих світових напрямків.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Мексика

mexikorest

За даними Всесвітньої організації туризму, Мексика традиційно є однією з найбільш відвідуваних країн світу, і вона є найбільш відвідуваною країною в Америці після США. Найпомітніші пам’ятки – мезоамериканські руїни, культурні фестивалі, колоніальні міста, заповідники та пляжні курорти. Широкий діапазон клімату країни – від помірного до тропічного, та унікальна культура – злиття європейської та мезоамериканської – роблять Мексику привабливим напрямком. Пік сезону туризму в країні припадає на грудень та середину літа, з невеликими сплесками протягом тижня до Великодня та Весни, коли багато пляжних курортів стають популярними напрямками для студентів коледжів із Сполучених Штатів.

Гавайські острови в США

havairest

Через м’яку цілорічну погоду туристичні подорожі популярні протягом усього року. На Гаваях проводяться численні культурні заходи. Щорічний фестиваль Меррі Монарх – це міжнародний конкурс Хули. Міжнародний кінофестиваль на Гаваях – це головний фестиваль кіно для тихоокеанських кінотеатрів.

Греція

greecekuie

Греція є найбільш відвідуваним географічним регіоном країни. Місто Греції Салоніки вважається найкращим містом.