Єгипет змінив умови надання віз

“За новим указом, туристи можуть продовжити термін свого перебування на території країни, який раніше становив 90 днів за одноразовий в’їзд, до п’яти років, – наголошується в повідомленні. – Однак такі візи можна оформити тільки через єгипетські консульства і портал з оформлення електронних віз” .

egyptvisa

Крім того, в період літніх місяців – з червня по серпень – туристам, які прибувають безпосередньо в аеропорт Луксора, буде зроблено знижку в $ 10 на візу. В даний час вартість одноразової туристичної візи складає $ 25, багаторазової – $ 60.

Раніше МЗС Єгипту оголошував про завершення першої фази проекту по запуск електронних віз для 46 країн світу в червні 2019 року.

egyptvisa1

Дані заходи спрямовані на залучення в країну пірамід іноземних туристів. У 2018-2019 фінансовому році, згідно з даними офіційного інформаційного агентства МЕНА, доходи Єгипту від туризму зросли на 28% і склали $ 12,2 млрд у порівнянні з $ 9,8 млрд роком раніше.

Відвідувачі Єгипту повинні отримати візу від однієї з єгипетських дипломатичних представництв, якщо вони не приїжджають із однієї з країн, що не мають візи, або країн, які мають право на отримання візи по прибуттю. Відвідувачі повинні мати паспорти, які діють не менше 6 місяців з дати прибуття до Єгипту.

egyptvisa2

У березні 2015 року було оголошено, що всі іноземці, які їдуть до Єгипту для туризму, потребують віз заздалегідь 15 травня 2015 року. Єдиним винятком буде організація груп, які відвідують єгипетські туристичні агенції. У квітні 2015 року влада Єгипту оголосила, що скасувала це рішення поки не буде створена електронна візова система.

За даними Генерального консульства Єгипту у Сполученому Королівстві, відвідувачі, які мають паспорти наступних країн, повинні подати заяву на отримання візи особисто, а дозвіл на отримання візи потрібно отримувати у компетентних органів Єгипту та очікувати протягом декількох тижнів на обробку – Афганістан, Алжир, Бангладеш, Бурунді, Чад, Коморські острови, Джибуті, Еритрея, Ефіопія, Гана, Індонезія, Іран, Ірак, Ізраїль, Косово, Ліван, Ліберія, Малі, Мавританія, Молдова, Марокко, М’янма, Нігер, Нігерія, Туніс, Пакистан, Палестина, Філіппіни, Руанда, Сьєрра-Леоне, Сомалі.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Транзит без візи дозволено власникам наданих квитків, які можуть здійснювати транзит протягом максимального часу 48 годин. Це не стосується громадян Ірану, які зобов’язані мати транзитну візу. Виїзд з аеропорту дозволений пасажирам з транзитним часом від 6 до 48 годин. Пасажири з транзитним часом менше 6 годин можуть покинути транзитну зону, але не аеропорт. Це не стосується громадян Афганістану, Лівану, Палестини та Філіппін, які повинні залишатися в транзитній зоні (аеродромі) і повинні продовжуватись тим самим чи першим літаком, що з’єднує.