Правильний вибір курорту

Безспірно відпочинок біля знаменитих Карпат дозволить відновити здоров’я, але як обрати саме той варіант, який буде найбільш вдалим спробуємо розібратись.

morshynbuvet

Моршин і Трускавець є бальнеологічними курортами, які досить ефективні в терапії та профілактиці багатьох захворювань – привертають гостей своєю мальовничою природою, чистим гірським повітрям, а також цілющими мінеральними водами. Варто звернути увагу, що територіально та за кількістю населення Трускавець набагато більший за Моршин. Вагомою перевагою Трускавця є більше санаторіїв, медичних центрів, більш розвинена інфраструктура і можливість прямого сполучення з великих міст. Моршин може сподобатися тим відпочиваючим, які надають перевагу тихому, спокійному відпочинку, де немає багато туристів.

morshynapteka

Обидва курорти відомі унікальними мінеральними джерелами з лікувальною водою, яка володіє масою цілющих ефектів. В кожному з цих міст є збудовані спеціальні споруди, призначені для споживання мінеральних вод – бювети, але деякі санаторії мають своїх власні.

morshynamfiteart

В Моршині можна оздоровити органи і системи шлунково-кишкового тракту. Також тут проводять профілактику захворювань серця, нирок, сечовидільної, нервової системи, шкіри, опорно-рухового апарату. Вода з місцевих мінеральних джерел допомагає зняти запальний процес різних систем і органів, покращити кровообіг, привести в норму обмін речовин, провести ефективну терапію цукрового діабету, відновити печінку на клітинному рівні, покращити роботу кишківника, підшлункової залози, нирок, отримати омолодження організму, шкіри, вилікувати хронічних хвороби і алергії.

truskavetsnapys

Перелік захворювань з якими приїжджають туристи в моршинських санаторіях, досить великий. Втім, якщо порівняти з Трускавцем, то вибрати курорт буде надзвичайно складно. Адже в Трускавці всі заклади пропонують комплексне лікування тих чи інших проблем зі здоров’ям. Професійний підхід до лікування хвороб серця, хребта, шлунку, печінки є на обох курортах.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Курорт Трускавець відомий не тільки в Україні а і за її межами своєю унікальністю. Тут є велика кількість санаторіїв, пансіонатів, вілл і медичних закладів, які пропонують великий спектр послуг.

truskavetsvilla

У випадку, якщо немає достатньо коштів а лікування потрібне з ефективним результатом, то тут безспірно потрібно обирати Моршин. Курорт затишний і легко можна підібрати санаторій чи кімнату по кишені. Основними перевагами курорту є мальовниче озеро, знаменита «Моршинська ропа» і порівняно недороге проживання.

truskavetsbuvet

Роблячи вибір між Моршином та Трускавцем – вибір буде вдалий, адже кожне з цих міст по-своєму гарне, багате цілющими природними ресурсами, мальовничими пейзажами, місцевими пам’ятками і розвагами.