Топ-5 напрямків для молодят

Нижче подано 5 кращих туристичних напрямки для весільної церемонії і медового місяця.

Острів Кастава-Кей на Багамських островах

island_fkastawa-kaybahamas

Кастава- Кей – приватний острів на Багамах, який служить ексклюзивним портом для кораблів Disney Cruise Line. Він розташований біля острова Великий Абако і раніше був відомий як Горда Кей. На острові Castaway Cay зараз проживає приблизно 60 постійних мешканців, які здають номери.

Балі в Індонезії

baliindonesiaislands

Балі – провінція Індонезії і найзахідніша з Малих Зондських островів. Розташований на схід від Яви і на захід від Ломбока, провінція включає острів Балі і кілька невеликих сусідніх островів, зокрема Нуса Пеніда, Нуса Лембонган і Нуса-Кенсінг. Балі є головним туристичним центром Індонезії, який спостерігається значне зростання туристів з 1980-х років. Він славиться своїми високорозвиненими мистецтвами, включаючи традиційні та сучасні танці, скульптуру, живопис, шкіру, металообробку та музику. Міжнародний кінофестиваль Індонезії проводиться щорічно на Балі. У березні 2017 р. TripAdvisor назвав Балі найкращим місцем у світі у своїй премії Travellers Choice.

Таїті у Французькій Полінезії

tahitifrenchpolynesia

Таїті є найбільшим островом у навітряній групі Французької Полінезії. Острів був утворений з вулканічної діяльності і високої гірської породи з навколишніми кораловими рифами.

Зоопарк Таронга в Сіднеї, Австралія

zootarongsydneyaustralia

Зоопарк Таронга Сідней – зоопарк, розташований у Сіднеї, Новий Південний Уельс, Австралія, в передмісті Мосман, на березі Сіднейської гавані.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Він був офіційно відкритий 7 жовтня 1916 року. Зоопарк Таронги в Сіднеї знаходиться під управлінням Ради зоологічних парків Нового Південного Уельсу, під торговою назвою Товариство збереження Таронга, разом з його сестрою зоопарком, Західним зоопарком Таронга Західної в Дуббо.

Брум в Австралії

bruminaustralia

Брум – прибережне, перлинне та туристичне місто в регіоні Кімберлі Західної Австралії, на північ від Перту. Місто має глибоку історію, засновану на подвигах чоловіків і жінок, які розвивалися в перлинній індустрії, починаючи зі збирання устриць для перлів в 1880-х роках до великих сучасних культурних перлинних фермерських господарств. Щороку Брум відзначає злиття різних культур, що відбуваються в перлинній індустрії на щорічному культурному фестивалі Shinju Matsuri (японський “фестиваль перлини”).