Топ-5 найбільш відвідуваних європейських міст

london

Лондон – один з найбільших торгових центрів Европи

Лондон є столицею і найпотужнішим містом Англії та Великобританії. Стоячи на річці Темза на південному сході острова Великобританія, Лондон був головним поселенням протягом двох тисячоліть. Лондон є провідним глобальним містом в галузі мистецтва, торгівлі, освіти, розваг, моди, фінансів, охорони здоров’я, засобів масової інформації, професійних послуг, досліджень і розробок, туризму та транспорту.

Серед визначних пам’яток тут розміщені: Букінгемський палац, Лондонське око, Пікаділлі-Цирк, Собор Святого Павла, Міст Тауера, Трафальгарська площа та The Shard. У Лондоні є численні музеї, галереї, бібліотеки, спортивні заходи та інші установи культури, включаючи Британський музей, Національну галерею, Музей природної історії, Тейт Модерн, Британську бібліотеку та театри Вест-Енд.

parisfrance

Париж – найбільш відоме місто світу

Париж є столицею та найбільш густонаселеним містом Франції. Починаючи з 17 століття, Париж є одним з основних європейських центрів фінансів, торгівлі, моди, науки та мистецтва.

Париж особливо відомий своїми музеями та архітектурними пам’ятками: у 2009 році Лувр був найвідомішим мистецтвом у світі. Musée d’Orsay та Musée de l’Orangerie відомі своїми колекціями французького імпресіоністського мистецтва, а в Музеї Національного мистецтва Модерну в центрі Помпіду є найбільша колекція сучасного мистецтва в Європі.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Популярні пам’ятки в центрі міста включають Собор Паризької Богоматері та Готичну королівську каплицю Сент-Шапель, як на Іль-де-ла-Сіте; Ейфелева вежа, Гранд Палас і Пети Палас, Тріумфальна арка на Єлисейських полях і базиліка Сакре-Кер на пагорбі Монмартра.

istanbul

Стамбул – головне торгове місто Туреччини

Стамбул, історично відомий як Константинополь і Візантія, є найбільш густонаселене місто в Туреччині та економічний, культурний та історичний центр країни. Стамбул є трансконтинентальним містом в Євразії, що перетинає протоку Босфор (яка відокремлює Європу та Азію) від Мармурового моря до Чорного моря.

rome

Рим – найбільше місто Італії

Рим це столиця Італії та особлива громада. Рим також служить столицею регіону Лаціо. Рим розташований у центральній та західній частині Італійського півострова, в межах Лаціо (Лаціум), уздовж берегів Тибр. Ватикан є незалежною державою в середині міських кордонів Риму, єдиним існуючим прикладом країни в місті: з цієї причини Рим часто визначається як столиця двох держав.

Пам’ятники та музеї, такі як Музеї Ватикан та Колізей, є одними з найпопулярніших туристичних напрямків у світі, які відвідують мільйони туристів на рік.

prague

Прага – місто, яке неможливо забути

Прага це місто в Чехії одне з найбільших за величиною місто в Європейському Союзі. Прага є домом для ряду відомих культурних пам’яток, багато з яких пережили насильство та знищення Європи ХХ століття.

Місто має понад десять великих музеїв, а також численні театри, галереї, кінотеатри та інші історичні експонати. Велика сучасна система громадського транспорту з’єднує місто.

Прага є п’ятим найбільш відвідуваних європейським міст після Лондона, Парижа, Стамбула та Риму.