ТОП-10 найшвидше зростаючих напрямків світу

podorozh

Отже, які ж тенденції виявили експерти UNWTO?

Той факт, що Єгипет і Туніс увійшли в першу десятку рейтингу, незважаючи на проблеми, пов’язані з наслідками терористичних атак, вказують на активне відновлення цих напрямків.

У звіті також йдеться про зростаючу популярність раніше мало знайомих туристам напрямків. Присутність Монголії і Нікарагуа в першій десятці вказує на нові тренди в сфері подорожей.

Найдинамічніші туристичні напрямки 2017 року

1. Палестина

За даними UNWTO ця країна в поточному році досягла 57,8-процентного приросту міжнародних прибуттів. Як очікується, до кінця року Палестина прийме в цілому більше 630 000 відпочиваючих.

2. Єгипет

У туристичній індустрії Єгипту був непростий час. Тривалі політичні заворушення та теракт з російським літаком в 2015 році завдали серйозного удару по турсектору країни. На превеликий жаль єгипетської влади, уряд Великобританії як і раніше не готовий відновити польоти своїх громадян на курорти Єгипту. Однак інші країни активно повертаються на місцеві пляжі, завдяки чому в цьому році спостерігався 51% зростання міжнародного турпотоку. За підсумками року країна прийме понад 8 мільйонів відпочиваючих (хоча це все ще значно нижче, ніж в 2010 році, коли країну відвідали 14 мільйонів чоловік).

Більшість людей, ймовірно, не зможуть вказати точне місце розташування цього архіпелагу на карті, але це не завадило Північним Маріанским островам стати одним з найбільш швидкозростаючих туристичних напрямків на планеті в цьому році. За даними UNWTO, надходження курортів від туризму в цьому році зросли на 37,3%.

У 2016 році острова в цілому взяли 531 000 туристів. Звичайно, це зовсім небагато, але напрямок, що включає в себе 15 «райських» островів з білосніжним піском і хитними пальмами, більше підходить для індивідуального туриста, що мріє втекти від суєти багатолюдних міст.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

4. Ісландія

В цьому році число міжнародних туристів в цій країні виросло на 34,9%, а це означає, що до кінця року держава прийме майже 2,5 мільйона відпочиваючих.

5. Туніс

Туристичну індустрію Тунісу спіткала аналогічна доля, що і Єгипет … Після моторошного теракту на пляжі в Суссе в 2015 році, коли бойовики вбили 38 туристів, галузь сильно постраждала.

Тим часом, готель, де було скоєно цей злочин, знову відкрився на початку цього року під новим брендом. Пізніше Великобританія, чиї громадяни в основному постраждали в теракті, пом’якшила своє ставлення до країни. У зв’язку з цим міжнародний турпотік в Туніс в цьому році збільшився на 32,5%. Якщо позитивна тенденція збережеться, республіку за підсумками року відвідають близько 7,5 мільйона гостей.

6. В’єтнам

До кінця поточного року число міжнародних туристів у В’єтнамі має перевищити 13 мільйонів чоловік. Тільки на даний момент зростання іноземного турпотоку в цю країну становить 31,2 відсотка.

7. Уругвай

Найдинамічніша туристична пам’ятка Південної Америки можна сприймати як один із сюрпризів рейтингу. Але тяга туристів до цього напрямку можна зрозуміти: розташований між Бразилією і Аргентиною, Уругвай привертає гостей своїми мальовничими ландшафтами, культурною спадщиною і активно розвиваються готельним сектором. Цього року країну повинні відвідати близько 4 мільйонів відпочиваючих (плюс 30,2%).

8. Нікарагуа

Країна стає найбільш швидкозростаючим пунктом призначення в Центральній Америці. Зростання турпотоку у напрямку становить 28,4% в цьому році. До кінця року планується турпотік в 2 мільйони людей.

9. Монголія

Можливо, один з найбільших сюрпризів у списку. Монголія колись сприймалася як дуже далека країна завдяки своїй географічній ізоляції серед великих степів і піщаних пустель. Але це азійська держава тепер, схоже, цінує мандрівників. За даними UNWTO, в цьому році міжнародні надходження в країну збільшилися на 28,3 відсотка. Це великий стрибок, але поки туди вирушило всього 400 000 дивних туристів.

10. Ізраїль

Кількість туристів, що прибувають в країну, зросла на 25,1% в цьому році. Як очікується, за підсумками року це популярний напрям відвідає до 3,7 млн. гостей.