Бразильський пляж став кращим у світі, іспанський – кращим у Європі

jujuj

Оприлюднено п’ятий щорічний рейтинг пляжів світу Travellers’Choice Beaches 2017, складений порталом TripAdvisor на основі відгуків мільйонів туристів. Кращим в світі мандрівники назвали пляж Байя-до-Санчо (Baia do Sancho), розташований на одному з островів архіпелагу Фернанду-ді-Норонья (Fernando de Noronha) в Бразилії. Звання кращого в Європі отримав пляж Ла-Конча (La Concha) в Сан-Себастьяні (San Sebastian, Іспанія).

Всього в рейтингу 25 пляжів світу

Крім бразильського і іспанського, в першу десятку увійшли також пляжі Grace Bay на островах Теркс і Кайкос, Eagle Beach на Арубі, кубинський Playa Paraiso, Siesta Beach у Флориді (США), Playa Norte на Острові жінок (Isla Mujeres) в Мексиці, Radhanagar Beach на острові Хевлок (Havelock Island, Андаманські острови), Elafonissi Beach в Греції і Galapagos Beach at Tortuga Bay в Еквадорі.

. . . . ..

У список кращих пляжів світу потрапили також пляжі Сейшельських і Кайманових островів, Пуерто-Ріко, Домінікани, Ямайки, Чилі, Австралії, Франції, Кіпру, Гондурасу, ПАР, Коста-Ріки, М’янми та інших країн.

Якщо хочете організувати гарний відпочинок вдома, то можете скористатись наступним відео:

Велетенські бульбашки. Секретний складник розкрито!!!