Топ-10 міст Європи з найкращими готелями

Нижче подано 10 міст Європи з найвищими оцінками готелів.

madridspain

Мадрид в Іспанії

Хоча Мадрид володіє сучасною інфраструктурою, він зберіг зовнішній вигляд багатьох його історичних кварталів та вулиць. Мадрид є найпопулярнішим містом в Іспанії.

viennaaustria

Відень в Австрії

Відень відомий своєю високою якістю життя. У період з 2005 по 2010 рік, Відень був найбільшим місцем у світі для міжнародних конгресів та конвенцій.

warsawpoland

Варшава в Польщі

Варшава – одне з найбільш динамічних міст у Європі. Місто є одним із найбільш живих міст Центральної та Східної Європи. Варшава славиться своїми барами, ресторанами, художніми галереями та, зокрема, кількома десятками музеїв та розповсюдженою зеленню, де приблизно чверть території міста займають парки.

lisbonportugal

Лісабон в Португалії

Лісабон – це найзахідніша столиця Європи і єдина з них уздовж Атлантичного узбережжя. Місто є 9-м найбільш відвідуваним містом в Південній Європі, після Риму, Стамбула, Барселони, Мілана, Венеції, Мадрида, Флоренції та Афін. Лісабон є одним із найстаріших міст світу, і одним із найстаріших у Західній Європі, який століттями переважав інших сучасних європейських столиць, таких як Лондон, Париж і Рим.

pragueczech_republic

Прага в Чехії

Прага є політичним, культурним та економічним центром Центральної Європи, який має дуже багату історію. Прага є домом для ряду відомих культурних пам’яток, багато з яких пережили насильство та знищення Європи ХХ століття. Головні визначні пам’ятки включають Празький Град, Карлів міст, Староміську площу з Празьким астрономічним годинником, Єврейський квартал, пагорб Петрин та Вишеград.

berlingermany

Берлін в Німеччині

Берлін завдяки своєму розташуванню на Європейській рівнині впливає на помірний сезонний клімат. Близько однієї третини території міста складаються ліси, парки, сади, річки, канали та озера.

Берлін є світовим містом культури, політики, медіа та науки. Метрополіс є популярним туристичним напрямком. Місто добре відоме своїми фестивалями, різноманітною архітектурою, нічними життями, сучасними мистецтвами та дуже високою якістю життя.

barcelonaspain

Барселона в Іспанії

Барселона має багату культурну спадщину і сьогодні є важливим культурним центром та основним туристичним напрямком. Барселона є одним із провідних туристичних, економічних, торгових та культурних центрів у світі, а її вплив на торгівлю, освіту, розваги, засоби масової інформації, моду, науку та мистецтво сприяють його статусу як одного з найбільших світових міст світу.

manchesteruk

Манчестер у Великобританії

Манчестер – це третє за величиною місто у Великобританії, після Лондона та Единбурга. Місто відрізняється своєю архітектурою, культурою, музичним експортом, зв’язками із засобами масової інформації, науково-технічною продукцією, соціальним впливом, спортивними клубами та транспортними зв’язками.

bucharestromania

Бухарест в Румунії

Економічно Бухарест є найбільш заможним містом Румунії і є одним з основних промислових центрів та транспортних вузлів Східної Європи. Місто має великі конвенційні об’єкти, навчальні заклади, культурні заклади, традиційні “торгові пасажі” та рекреаційні зони.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

budapesthungary

Будапешт в Угорщині

Будапешт є провідним світовим містом з сильними сторонами у сфері торгівлі, фінансів, медіа, мистецтва, моди, досліджень, технологій, освіти та розваг. Будапешт вважається найбільш живим центрально-східноєвропейським містом за індексом якості життя EIU.