Унікальні туристичні місця України. Частина 2

unikalni_turistichni_miscya_2.jpg (84.39 Kb)

Подорожуючи Україною, Ви щоразу може побачити щось захоплююче та нове, саме в цьому і є унікальність українських земель. Гори, ріки, поля, водоспади, палаци, замки, фортеці, печери … і це далеко не повний список того, що можна зустріти на території нашої країни. Тож, продовжуємо подорож по унікальних туристичних місцях України.

Кочубеївські дуби у Полтавськый області, Диканьському районі

kochubeivski_duby.jpg (122.04 Kb)

Кілька вікових дерев, які залишились від старовинної діброви, що яка оточувала родовий маєток Кочубеїв у Диканьці віком 600-800 років. Зараз є лише 4 дуби, з яких один, незважаючи на лікування, поступово гине.

У 1861 році налічувалось 68 дерев, однак до 1940-х років залишилось лише 5. В одне з дерев, яке виділялося найбільшими розмірами (так званий Маріїн дуб, або дуб Мазепи), у 1934 році влучила блискавка і воно згоріло. За народною легендою, саме під цим дубом юна Маруся Кочубеївна чекала свого коханого — гетьмана Івана Мазепу.

Базальтові Стовпи у Рівненській області Костопільського району

bazaltovi_stovpy.jpg (143.66 Kb)

Геологічна пам’ятка природи це кам’яні стовпи, які дясягають висоти у кількадесят метрів, каскадом спускаються до чаші, заповненої прозорою і від того неймовірно синьою водою.

Яблуня-колонія у Сумській області Кролевецькому районі

yablunia_kolonia.jpg (180.88 Kb)

Біля міста Кролевець є унікальний об’єкт природно-заповідного фонду України — ботанічна пам’ятка природи «Яблуня-колонія». Яблуня росте у вигляді куща, який займає близько 10 арів. Яблуня давно вже немає свого основного материнського стовбура, адже їй понад 200 років. Особливістю куща є її самостійне вкорінення гілками.

Печера Оптимістична у Тернопільській області Борщівському районі

pechera_optymistychna.jpg (122.4 Kb)

На території Тернопільщини розташована найбільша печера Євразії та найбільша у світі гіпсова печера. В печері нараховано понад 240 км підземних ходів, однак печера досі до кінця не розвідана.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Крейдяні гори в Харківській області Дворічанському районі

kreidiani_gory.jpg (114.08 Kb)

«Крейдяні гори» складаються з довгої гряди крейдяних пагорбів, що простягнулася на кілька десятків кілометрів у національному природному парку «Дворічанський». Гори не дуже високі, і на них можна піднятися і що краєвиди тут неймовірні. Кожна гора має свою особливість: одна схожа на вулкан, інша — на голову індійця.

Бакота у Хмельницькій області Кам’янець-Подільському районі районі

bakota_ukraine.jpg (74.03 Kb)

Бакота - село розташоване в 55 км від залізничної станції Кам'янець-Подільський, недалеко від смт. Стара Ушиця. У зв'язку з будівництвом Дністровського гідровузла рішенням облвиконкому від 27 жовтня 1981 року виключено з облікових даних як затоплене село.

Буцький каньйон у Черкаській області Маньківському районі

butskyy_kanion.jpg (114.59 Kb)

Живописний каньйон на річці Гірський Тікич, який ще називають «Маленькою Швейцарією». Саме тут була розташована перша гідроелектростанція, побудована на території України.

Співочі тераси. Харківська область, Краснокутський район

spivochi_terasy.jpg (129.62 Kb)

«Співочими терасами» називають незвичайний фруктовий сад на вигляд великого амфітеатру. Це амфітеатр під відкритим небом, який відомий своїми дивовижними акустичними властивостями. У цегляні стіни тут вмуровані спеціальні труби різної величини і з різних металів. Через них і проходить звук, створюючи особливий ефект. Складається враження, ніби самі тераси видають мелодії.

Ми побачили і дізналися багато нового про Україну. Зовсім не варто їхати за межі країни, щоб побачити щось надзвичайно красиве та неповторне. Все що потрібно, є саме в нас, і ми цим пишаємося. Тож, плануйте свою мандрівку Україною і відкривайте унікальні куточки та місця.