Унікальні туристичні місця України. Частина 2

unikalni_turistichni_miscya_2

Подорожуючи Україною, Ви щоразу може побачити щось захоплююче та нове, саме в цьому і є унікальність українських земель. Гори, ріки, поля, водоспади, палаци, замки, фортеці, печери … і це далеко не повний список того, що можна зустріти на території нашої країни. Тож, продовжуємо подорож по унікальних туристичних місцях України.

Кочубеївські дуби у Полтавській області, Диканьському районі

kochubeivski_duby

Кілька вікових дерев, які залишились від старовинної діброви, що яка оточувала родовий маєток Кочубеїв у Диканьці віком 600-800 років. Зараз є лише 4 дуби, з яких один, незважаючи на лікування, поступово гине.

У 1861 році налічувалось 68 дерев, однак до 1940-х років залишилось лише 5. В одне з дерев, яке виділялося найбільшими розмірами (так званий Маріїн дуб, або дуб Мазепи), у 1934 році влучила блискавка і воно згоріло. За народною легендою, саме під цим дубом юна Маруся Кочубеївна чекала свого коханого — гетьмана Івана Мазепу.

Базальтові Стовпи у Рівненській області Костопільського району

bazaltovi_stovpy

Геологічна пам’ятка природи це кам’яні стовпи, які дясягають висоти у кількадесят метрів, каскадом спускаються до чаші, заповненої прозорою і від того неймовірно синьою водою.

Яблуня-колонія у Сумській області Кролевецькому районі

yablunia_kolonia

Біля міста Кролевець є унікальний об’єкт природно-заповідного фонду України — ботанічна пам’ятка природи «Яблуня-колонія». Яблуня росте у вигляді куща, який займає близько 10 арів. Яблуня давно вже немає свого основного материнського стовбура, адже їй понад 200 років. Особливістю куща є її самостійне вкорінення гілками.

Печера Оптимістична у Тернопільській області Борщівському районі

pechera_optymistychna

На території Тернопільщини розташована найбільша печера Євразії та найбільша у світі гіпсова печера. В печері нараховано понад 240 км підземних ходів, однак печера досі до кінця не розвідана.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Крейдяні гори в Харківській області Дворічанському районі

kreidiani_gory

«Крейдяні гори» складаються з довгої гряди крейдяних пагорбів, що простягнулася на кілька десятків кілометрів у національному природному парку «Дворічанський». Гори не дуже високі, і на них можна піднятися і що краєвиди тут неймовірні. Кожна гора має свою особливість: одна схожа на вулкан, інша — на голову індійця.

Бакота у Хмельницькій області Кам’янець-Подільському районі районі

bakota_ukraine

Бакота – село розташоване в 55 км від залізничної станції Кам’янець-Подільський, недалеко від смт. Стара Ушиця. У зв’язку з будівництвом Дністровського гідровузла рішенням облвиконкому від 27 жовтня 1981 року виключено з облікових даних як затоплене село.

Читайте також – Відпочинок на Бакоті: намети, пляжі, кораблі

Буцький каньйон у Черкаській області Маньківському районі

butskyy_kanion

Живописний каньйон на річці Гірський Тікич, який ще називають «Маленькою Швейцарією». Саме тут була розташована перша гідроелектростанція, побудована на території України.

Співочі тераси. Харківська область, Краснокутський район

spivochi_terasy

«Співочими терасами» називають незвичайний фруктовий сад на вигляд великого амфітеатру. Це амфітеатр під відкритим небом, який відомий своїми дивовижними акустичними властивостями. У цегляні стіни тут вмуровані спеціальні труби різної величини і з різних металів. Через них і проходить звук, створюючи особливий ефект. Складається враження, ніби самі тераси видають мелодії.

Ми побачили і дізналися багато нового про Україну. Зовсім не варто їхати за межі країни, щоб побачити щось надзвичайно красиве та неповторне. Все що потрібно, є саме в нас, і ми цим пишаємося. Тож, плануйте свою мандрівку Україною і відкривайте унікальні куточки та місця.