Intrepid Travel організовує подорожі для веганів

italy

Враховуючи таку велику популярність веганства, австралійський туроператор вирішив організовувати спеціальні подорожі для людей, які не вживають в їжу продукти тваринного походження.

Туроператор Intrepid Travel запустив три 8-денних тури по Індії, Італії та Таїланді. Власники компанії, що базується в Мельбурні, звернули увагу на інтерес своїх клієнтів до гастрономічних турів і складності, з якими доводиться стикатися вегетаріанцям і веганам в чужій країні. Ось чому вони вирішили створити спеціальні тури для всіх бажаючих відкрити для себе національну кухню різних країн, не порушуючи власних принципів.

indiia

Тур по Індії включає в себе відвідування Нью-Делі, Джайпур і Агри. В тур по Італії включено Венецію, Рим і Тоскану, а по Таїланду – провінції Самутсонгкхрам і міста Чіангмай. Середня вартість даного гастрономічного туру становить $ 1160. Intrepid Travel є найбільшою в світі туристичною компанією, яка займається невеликими групами. Компанія пропонує понад 1500 маршрутів у більш ніж 120 країнах. Місця вибору відпочинку включають Азію, Латинську Америку, Північну Америку, Європу, Близький Схід, Африку, Австралазію та Антарктиду.

tailand_

Компанія активно пропонує безтурботні екскурсії, які належать до типу “мандрівки”, а також включають поїздки на громадському транспорті, місцеві продукти харчування та місцеве проживання.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Компанія зосереджує свою увагу на відповідальних поїздках і є учасницею Глобального договору Організації Об’єднаних Націй. Крім цього Intrepid Travel став компанією, що займається питаннями вуглецю в 2010 році і першою світовою туристичною компанією, яка займеться позицією щодо катання на слонах. До 2016 року філантропний фонд компанії поширював понад 6 мільйонів доларів США на програми охорони здоров’я, прав людини, соціального захисту дітей та охорони навколишнього середовища та охорону дикої природи в громадах, в яких працює.