Топ-10 кращих йога-ретритів з усього світу

kamalaya_samui_thailand

“Kamalaya” у Самуї, Тайланд

На Камалія в Самуї, у Тайланді можна відвідати оздоровчі програми, які пропонують рішення для детоксикації, стресу та вигорання, здорового способу життя та йоги. Тут можна створити власну програму охорони здоров’я з широкого спектру цілісних ліків, спа-процедур та лікувальної терапії.

В центрі навколо монастирської печери, яка колись служила буддійським ченцям місцем медитації та духовного відступу, сутність Камалаї виражається в його назві – “Лотос (кагал) Царство (алая)” – давній символ зростання і розгортання людського духу.

como_shambhala_estate_bali_indonesia

“Como Shambhala Estate” на Балі в Індонезії

Сюди люди приходять для детоксикації і оживлення свого життя заради добра. Тут можна зануритись в цілюще джерело, вивчити Ци Гун або медитацію та побалувати себе аюрведичними процедурами.

haramara_retreat_sayulita_mexico

“Haramara Retreat” в Саюліта, Мексика

Haramara Retreat – магічне та ідилічне місце, створене для природного та сприятливого середовища груп, пари та окремих людей для відпочинку, відновлення благополуччя.

Харамара – ексклюзивний, інтимний і відокремлений приморський ретрит, що пропонує чудовий досвід для духу, тіла та духу, а також чуттєву тропічну гармонію для кожного гостя. Харамара пропонує спокій, затишок та безпеку, щоб забезпечити відпочинок та відновлення йоги, а також професійні ретрити, тренінги для вчителів та майстер-класи.

Йога – це спосіб життя, і Харамара Retreat – це місце, де можна перевиховати себе, щоб жити в рівновазі.

kripalu_center_for_yoga_and_health_mass_usa

“Kripalu Center For Yoga and Health” в Массачусетсі, США

«Центр Кріпалу для йоги та здоров’я» є неприбутковою освітньою організацією, яка націлена на розширення можливостей людей та громад для реалізації свого повного потенціалу через трансформаційну мудрість та практику йоги.

anahata_yoga_retreat_takaka_new_zealand

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

“Anahata Yoga Retreat” в Такака, Нова Зеландія

Відпочинок Анахайта Йога на Південному острові Нової Зеландії, надає досвід життєвого йогізму, посеред затишної атмосфери та приголомшливого виду на Золоту бухту.

kalani_retreat_center_great_island_hawaii_usa

“Kalani Retreat Center” на Великому острові, Гавайські острови, США

В «Центрі відпочинку у Калані» можна поглибити свою практику – у йозі, медитації, танці, особистому розвитку, лікуванню та ін. – у вражаючому середовищі джунглів. Тут є різноманітні факультети та навчальні програми.

shreyas_yoga_retreat_bangalore_india

“Shreyas Yoga Retreat” в Бангалор, Індія

“Athithi devo bhava” є визначальною філософією в Шріасах. Це буквально означає, що “Гість має служити Богові”. У Шріасах широко поглиблюється ця філософія, вважаючи, що “всі по суті є божественними”, і наші відносини між собою, і особливо нашими гостями, повинні відображати це.

Служба відрізняється від служіння, оскільки акцент робиться на зв’язці з божеством, притаманною кожному гостю.

silver_island_yoga_athens_greece

“Silver Island Yoga” в Афінах, Греція

Срібний острів – це приватний, незайманий острів мрій, який пропонує вам унікальний досвід еко-йоги.

Срібний острів відкрив свої двері для тих, хто шукає відчуття внутрішнього спокою та втечі від суєти в сучасному житті.

kaliyoga_orchiv_spain

“KaliYoga” в Орхіві, Іспанія

Більшість 7-денних ретритів починаються з неділі і закінчуються наступною суботою. Заходи в області йоги Каліоги спрямовані на пробудження здатності пізнати себе глибше. Все, що вам потрібно, – це цікавість та увага, тоді здоров’я, відносини та позитивний світогляд можуть бути розроблені та підтримані простою звичайною домашньою практикою, яку ви навчитеся тут протягом одного тижня.

radiance_retreats_byron_bay_australia

“Radiance Retreats” в Байрон-Бей, Австралія

Ретрити – це душевна суміш натхненної йоги з керованими прогулянками, здоровою їжею, основними класами міцності, медитацією, культурними турами, масажем і багато чого іншого в красивих місцях. Люди приєднуються до ретритів з багатьох різних причин – кожен отримує відчуття розслабленості, здоров’я та натхнення.