Столи і стільці для втомлених туристів розмістять У Празі

prague_place

На вулицях Праги розмістять столи і стільці для втомлених туристів і місцевих жителів. Таку інформацію стало відомо з порталу Prague.TV.

Вже третій рік поспіль в Празі реалізується проект Prague Chair and Tables, в рамках якого по всьому місту будуть розміщені столи та стільці.

З слів мера чеської столиці Адріани Крначевої, у багатьох районах міста єдиним місцем, куди можуть сісти люди після тривалої прогулянки є ресторани або кафе. Цю проблему міська влада має намір вирішити, забезпечивши столами і стільцями більше 60 місць в Празі.

Як зазначив градоначальник, в минулому сезоні міські меблі були розміщені поруч з монастирем Емаузи, Ботанічним садом та Національною галереєю. В цьому році подібних зон відпочинку буде більше.

prague_bridge

Як повідомляє Prague.TV, якщо на столах і стільцях відсутні ланцюги, люди можуть вільно перемістити їх в тінь або поставити їх кругом, щоб розміститися групою.

Місцева влада пропонує приєднатися до проекту цивільні асоціації, приватні організації та установи культури, щоб збільшити кількість зон з вільним доступом до стільців і столів.

У 2018 році місця для відпочинку будуть обладнані на Сеноважній і Малостранській площах, площі Національного театру, міському пляжі Клановіце, поруч з архітектурно-історичним комплексом Клементінум, в парку Кламовка, Староміській площі, парку на Карлаку, Юнгмановій площі і багатьох інших.

Прага є домом для ряду відомих культурних пам’яток, багато з яких пережили насильство та знищення Європи ХХ століття. Головні визначні пам’ятки включають Празький Град, Карлів міст, Староміську площу з Празьким астрономічним годинником, Єврейський квартал, пагорб Петрин та Вишеград. З 1992 року великий історичний центр Праги був включений до списку місць всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Місто має понад десять великих музеїв, а також численні театри, галереї, кінотеатри та інші історичні експонати. Велика сучасна система громадського транспорту з’єднує місто. Також в його розпорядженні широкий спектр державних і приватних шкіл, включаючи Чарльзський університет у Празі, найстаріший університет у Центральній Європі.

prague_water

Прага, згідно з дослідженнями GaWC, класифікується як глобальне місто “бета +”, порівняно з Віднем, Сеулом та Вашингтоном. Прага займає шостий рейтинг у найкращому місці Tripadvisor у 2016 році. Її багата історія робить країну популярним туристичним центром, і місто отримує понад 4 мільйонів міжнародних відвідувачів щороку, починаючи з 2014 року. Прага є п’ятим найбільш відвідуваним європейським містом після Лондона, Парижа, Стамбула та Риму.

Низька вартість проживання в Празі робить її популярним місцем для переселення емігрантів до Європи.