Курортний збір у Греції

greece_see

Влада Греції роз’яснила особливості “курортного збору“, який введений з 1 січня 2018 року. Туристи повинні платити навіть при бронюванні готелю на половину доби.

Податок поширюється на туристів, які зупиняються в готелях всіх категорій або в ліцензованих мебльованих квартирах або апартаментах. Залежно від категорії, податок з кожного туриста за добу проживання складає: для готелів 1 * і 2 * – 0,5 євро, для 3 * – 1,50 євро, для 4 * – 3 євро і для 5 * – 4 євро.

У тому числі влада Греції підкреслює, що податок потрібно платити і при короткостроковій оренді через онлайн-платформи, такі як Airbnb, але тільки в разі, якщо маються на увазі додаткові послуги – сніданок або надання постільної білизни. У цьому випадку податок з людини складе 0,5 євро на добу.

greece_castle

Греція розташована на перехресті Європи, Азії та Африки. Розташована на південній околиці Балканського півострова, вона розділяє сухопутні кордони з Албанією на північний захід, Республіку Македонія і Болгарію на півночі, а також Туреччину на північний схід. Егейське море лежить на схід від материка, Іонічне море на захід, Критське море і Середземне море на південь. Греція має найдовшу берегову лінію в середземноморському басейні та 11-ту довжину узбережжя в світі завдовжки 13 676 км (8 498 миль) завдяки великій кількості островів, з яких 227 заселені мешканцями. Вісімдесят відсотків Греції є гірськими, а гора Олімп – найвищий пік 2918 метрів (9,573 футів). Країна складається з дев’яти географічних регіонів: Македонії, Центральної Греції, Пелопоннеса, Фессалії, Епіру, Егейських островів (включаючи Додеканес і Кіклади), Фракії, Криту та Іонічних островів.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

greece_rest

Греція вважається колискою західної цивілізації, яка є батьківщиною демократії, західної філософії, Олімпійських ігор, західної літератури, історіографії, політології, основних науково-математичних принципів і західної драми.

Туризм є ключовим елементом економічної активності в країні та однієї з найважливіших секторів країни, що становить 18% від валового внутрішнього продукту. Греція є однією з найпопулярніших країни Європи в останні роки.

Північна Греція – це найпопулярніший географічний район країни, що приймає 6,5 мільйонів туристів, а Центральна Греція є другою і приймає щорічно 6,3 мільйона відвідувачів.