Точні дати літніх розпродажів в найбільших європейських містах

Нижче подано інформацію про точні дати літніх розпродажів в найбільших європейських містах.

rome_italy

Рим в Італії

Рим – столиця Італії. Рим є важливим центром дизайну завдяки відомим міжнародним брендам у центрі міста.

Знижки відбуваються в період з 7 липня – 18 серпня.

milan_italy_sales

Мілан в Італії

Мілан є столицею Ломбардії і другим найбільш густонаселеним містом в Італії після Риму.

Мілан вважається провідним альфа-глобальним містом з сильними сторонами у галузі мистецтва, торгівлі, дизайну, освіти, розваг, моди, фінансів, охорони здоров’я, засобів масової інформації, послуг, досліджень та туризму. Місто довгий час було названо модною столицею світу та світовим проектом, завдяки міжнародним подіям та ярмаркам, серед яких Milan Fashion Week та “Milan Furniture Fair”, які в даний час є одними з найбільших у світі з точки зору доходів, відвідувачів і зростання.

Розпродажі тривають з 6-7 липня по 4-5 вересня.

florence_italy_sales

Флоренція в Італії

Флоренція є столицею італійського регіону Тоскани.

Флоренція була центром середньовічної європейської торгівлі та фінансів і одним з найбагатших міст цієї епохи. Знижки у Флоренції відбуваються з 7 липня – 4 вересня.

paris_france_sales

Париж у Франції

Париж є столицею та найбільш густонаселеним містом у Франції.

Париж є одним з основних європейських центрів фінансів, торгівлі, моди, науки та мистецтва. Знижки починаються в кінці червня і закінчуються на початку серпня.

barcelona_spain

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Барселона в Іспанії

Барселона це столиця і найбільше місто Каталонії. Барселона є одним із провідних туристичних, економічних, торгових і культурних центрів у світі, а її вплив на торгівлю, освіту, розваги, засоби масової інформації, моду, науку та мистецтво – все це сприяє його статусу одного з найбільших світових міст світу.

Розпродажі стартують з 1 липня по кінець серпня.

madrid_spain

Мадрид в Іспанії

Мадрид є столицею Іспанії.

Мадрид, завдяки економічним результатам, високому рівню життя та розміру ринку, вважається головним фінансовим центром Південної Європи.

Мадрид організовує такі ярмарки, як FITUR, ARCO, SIMO TCI і “Cibeles Madrid Fashion Week”. Знижки стартують в кінці червня і закінчуються в кінці серпня.

berlin_germany

Берлін в Німеччині

Берлін є столицею та найбільшим містом Німеччини.

Метрополіс є популярним туристичним напрямком. Значні галузі включають ІТ, фармацевтику, біомедичну техніку, чисті технології, біотехнології, будівництво та електроніку.

Знижки тривають з 30 липня – 11 серпня.

munich_germany

Мюнхен в Німеччині

Мюнхен є третім за величиною містом Німеччини після Берліна та Гамбургу. Місто є провідним центром мистецтва, технологій, фінансів, видавничої справи, культури, інновацій, освіти, бізнесу та туризму в Німеччині та Європі.

У місті є великі корпорації, такі як BMW, Siemens, MAN, Linde, Allianz і MunichRE.

Знижки тривають з кінця липня по серпень.

london_uk

Лондон у Великобританії

Лондон є столицею та найпотужнішим містом Англії та Великобританії. Лондон є провідним глобальним містом у галузі мистецтва, торгівлі, освіти, розваг, моди, фінансів, охорони здоров’я, засобів масової інформації, професійних послуг, досліджень і розробок, туризму та транспорту. Розпродажі тривають з кінця червня по початок липня.