Список бюджетних напрямків для відпочинку

Редактори порталу Skyscanner вирішили допомогти своїм читачам у виборі турнапрямків з низькими цінами і опублікували спеціальний список напрямків для відпочинку у 2018 році.

Експерти вивчили місцеві ціни в найпопулярніших країнах світу, порівнявши вартість напоїв і харчування в кафе, проїзду в таксі і номера в стандартному тризірковому готелі.

india_

Індія

Індія – країна в Південній Азії. Країна омивається Індійським океаном на південь, арабським морем на південному заході і Бенгальською затокою на південному сході. Індія розділяє сухопутні кордони з Пакистаном на захід, Китай, Непал і Бутан на північний схід, і М’янма і Бангладеш на схід. Індійський океан знаходиться поблизу Шрі-Ланки та Мальдівських островів. Андаманські та Нікобарські острови Індії поділяють морський кордон з Таїландом та Індонезією.

sri_lanka

Шрі-Ланка

Шрі-Ланка – це острівна країна в Південній Азії, розташована на південно-захід від Бенгальської затоки і на південний схід від Аравійського моря. Країна відділена від індійського субконтиненту Маннарською затокою і протокою Палк. Законодавча столиця Шрі-Джаяверденепура Котте є в передмісті комерційної столиці та найбільшого міста Коломбо.

bolivia

Болівія

Болівія – країна, що не має виходу до моря, розташована в західній частині Центральної Південної Америки. Столиця Сукре, а місце уряду знаходиться в Ла-Пасі. Найбільшим містом та головним економічним та фінансовим центром є Санта-Крус-де-ла-Сьєрра, розташована на східній частині Болівії, на сході Llanos Orientales (тропічні низини).

vietnam

В’єтнам

В’єтнам є східною країною на півострові Індокитай в Південно-Східній Азії. В’єтнам межує з Китаєм на півночі, з Лаосом на північний захід, з Камбоджі на південний захід, Таїланд через Тайлайську затоку на південний захід, а також з Філіппінами, Малайзією та Індонезією через Південно-Китайське море на схід і південний схід.

bulgaria

Болгарія

Болгарія – країна у південно-східній Європі. Межує з Румунією на півночі, з Сербією та Македонією на захід, з Грецією та Туреччиною на південь, а з Чорним морем – на схід.

honduras

Гондурас

Гондурас розташований в Центральній Америці. Гондурас межує на заході з Гватемалою, на південний захід від Сальвадору, на південний схід від Нікарагуа, на південь від Тихого океану в затоці Фонсека, а на північ – Гондурасською затокою, великий вхід з Карибське море.

cambodia

Камбоджа

Камбоджа – це суверенна держава, розташована в південній частині півострова Індокитай в Південно-Східній Азії. Країна межує з Таїландом на північний захід, Лаос на північний схід, В’єтнам на схід та Таїланська затока на південний захід.

hungary

Угорщина

Угорщина – це країна Центральної Європи, межує з Словаччиною на півночі, Україна на північний схід, Австрія на північний захід, Румунія на схід, Сербія на південь, Хорватія на південний захід, і Словенія на захід. Столиця Угорщини та її найбільше місто та мегаполіс – це Будапешт, значний економічний центр, який класифікується як провідне глобальне місто. Основні міста включають Дебрецен, Сегед, Мішкольц, Печ і Дьор.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

argentina

Аргентина

Аргентина розташована переважно в південній частині Південної Америки. Розподіляючи основну частину Південного Конуса з Чилі на захід, країна також межує з Болівією та Парагваєм на півночі, Бразилією на північний схід, Уругваєм та Південним Атлантичним океаном на сході, а також проїздом Дрейка на південь.

greece

Греція

Греція – країна, розташована в Південній Європі. Афіни – це столиця Греції та найбільше місто.

Греція розташована на перехресті Європи, Азії та Африки. Розташована на південній околиці Балканського півострова, який розділяє сухопутні кордони з Албанією на північний захід, Республіку Македонія і Болгарію на півночі, а також Туреччину на північний схід. Егейське море лежить на схід від материка, Іонічне море на захід, Критське море і Середземне море на південь. Греція має найдовшу берегову лінію в середземноморському басейні та 11-ту довжину узбережжя в світі завдовжки 13 676 км (8 498 миль) завдяки великій кількості островів.