Список бюджетних напрямків для відпочинку

Редактори порталу Skyscanner вирішили допомогти своїм читачам у виборі турнапрямків з низькими цінами і опублікували спеціальний список напрямків для відпочинку у 2018 році.

Експерти вивчили місцеві ціни в найпопулярніших країнах світу, порівнявши вартість напоїв і харчування в кафе, проїзду в таксі і номера в стандартному тризірковому готелі.

india_.jpg (47.69 Kb)

Індія

Індія - країна в Південній Азії. Країна омивається Індійським океаном на південь, арабським морем на південному заході і Бенгальською затокою на південному сході. Індія розділяє сухопутні кордони з Пакистаном на захід, Китай, Непал і Бутан на північний схід, і М'янма і Бангладеш на схід. Індійський океан знаходиться поблизу Шрі-Ланки та Мальдівських островів. Андаманські та Нікобарські острови Індії поділяють морський кордон з Таїландом та Індонезією.

sri_lanka.jpg (83.86 Kb)

Шрі-Ланка

Шрі-Ланка - це острівна країна в Південній Азії, розташована на південно-захід від Бенгальської затоки і на південний схід від Аравійського моря. Країна відділена від індійського субконтиненту Маннарською затокою і протокою Палк. Законодавча столиця Шрі-Джаяверденепура Котте є в передмісті комерційної столиці та найбільшого міста Коломбо.

bolivia.jpg (126.89 Kb)

Болівія

Болівія - країна, що не має виходу до моря, розташована в західній частині Центральної Південної Америки. Столиця Сукре, а місце уряду знаходиться в Ла-Пасі. Найбільшим містом та головним економічним та фінансовим центром є Санта-Крус-де-ла-Сьєрра, розташована на східній частині Болівії, на сході Llanos Orientales (тропічні низини).

vietnam.jpg (113.17 Kb)

В'єтнам

В'єтнам є східною країною на півострові Індокитай в Південно-Східній Азії. В'єтнам межує з Китаєм на півночі, з Лаосом на північний захід, з Камбоджі на південний захід, Таїланд через Тайлайську затоку на південний захід, а також з Філіппінами, Малайзією та Індонезією через Південно-Китайське море на схід і південний схід.

bulgaria.jpg (83.5 Kb)

Болгарія

Болгарія - країна у південно-східній Європі. Межує з Румунією на півночі, з Сербією та Македонією на захід, з Грецією та Туреччиною на південь, а з Чорним морем - на схід.

honduras.jpg (98.78 Kb)

Гондурас

Гондурас розташований в Центральній Америці. Гондурас межує на заході з Гватемалою, на південний захід від Сальвадору, на південний схід від Нікарагуа, на південь від Тихого океану в затоці Фонсека, а на північ - Гондурасською затокою, великий вхід з Карибське море.

cambodia.jpg (69.29 Kb)

Камбоджа

Камбоджа - це суверенна держава, розташована в південній частині півострова Індокитай в Південно-Східній Азії. Країна межує з Таїландом на північний захід, Лаос на північний схід, В'єтнам на схід та Таїланська затока на південний захід.

hungary.jpg (130.38 Kb)

Угорщина

Угорщина - це країна Центральної Європи, межує з Словаччиною на півночі, Україна на північний схід, Австрія на північний захід, Румунія на схід, Сербія на південь, Хорватія на південний захід, і Словенія на захід. Столиця Угорщини та її найбільше місто та мегаполіс - це Будапешт, значний економічний центр, який класифікується як провідне глобальне місто. Основні міста включають Дебрецен, Сегед, Мішкольц, Печ і Дьор.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією - Паола

argentina.jpg (107.59 Kb)

Аргентина

Аргентина розташована переважно в південній частині Південної Америки. Розподіляючи основну частину Південного Конуса з Чилі на захід, країна також межує з Болівією та Парагваєм на півночі, Бразилією на північний схід, Уругваєм та Південним Атлантичним океаном на сході, а також проїздом Дрейка на південь.

greece.jpg (104.29 Kb)

Греція

Греція - країна, розташована в Південній Європі. Афіни - це столиця Греції та найбільше місто.

Греція розташована на перехресті Європи, Азії та Африки. Розташована на південній околиці Балканського півострова, який розділяє сухопутні кордони з Албанією на північний захід, Республіку Македонія і Болгарію на півночі, а також Туреччину на північний схід. Егейське море лежить на схід від материка, Іонічне море на захід, Критське море і Середземне море на південь. Греція має найдовшу берегову лінію в середземноморському басейні та 11-ту довжину узбережжя в світі завдовжки 13 676 км (8 498 миль) завдяки великій кількості островів.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Svitom.info! Become a Patron!