Куди краще їхати туристам з маленькими дітьми

Поїздка з маленькими дітьми, як справедливо зазначає видання, часом буває дуже виснажливою для батьків. З іншого боку, подорожувати з дитиною дуже вигідно, тому що авіаквитки для маленьких пасажирів коштують лише 10% від повної ціни. Ключем до комфорту є вибір правильного напрямку і дотримання рекомендацій фахівців, впевнені представники Klook.

children

Відкриває список найбільш вдалих напрямків Сеул в Південній Кореї. Це місто експерти називають раєм для юних гурманів. У місті є безліч тематичних кафе з дитячим меню. У деяких ресторанах навіть є повністю обладнані ігрові кімнати, де можуть пограти діти, поки батьки обідають. Батькам рекомендують після прибуття в аеропорт брати коляску і відправлятися на вивчення південнокорейської столиці, а також обов’язково заглянути в парк Alpaca World, де мешкають незвичайні тварини альпаки.

Ще один рекомендований напрямок для поїздки з дитиною – Гонконг. Батькам радять придбати експрес-трансфер з аеропорту, щоб без проблем дістатися до центру міста. Перед подорожжю скачайте в інтернеті спеціальні QR-коди, що дозволяють відвідати без черги такі пам’ятки, як, наприклад, гонконгський Діснейленд.

Щоб вдосталь помилуватися тваринами, сім’ям з дітьми радять летіти в австралійський Брісбен. Місцевий парк Lone Pine Koala Sanctuary вважається відмінним місцем для споглядання природи і спілкування з представниками тваринного світу. Крім того, туристам з дітьми рекомендують заглянути в справжні фермерські будинки, де регулярно проходять виставки тварин і різні заходи для дітей.

Також до найкращих напрямків увійшла японська Осака, в якій зручна транспортна система допомагає безтурботно пересуватися з дитиною. На більшості залізничних станцій і в універмагах є спеціальні кімнати для мам з дітьми. Замикають список напрямків Гаваї. Для поїздок по острову батькам рекомендують придбати карту Go Oahu для отримання знижок і швидкого доступу до пам’яток, магазинів і ресторанів. Для любителів пляжів, морів і океанів на острові є чотири лагуни без спортсменів-серфінгістів і сильних хвиль, тобто, безпечних для маленьких дітей.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Загалом фахівці Klook радять мандрівникам, які планують поїздку з дітьми заздалегідь ретельно планувати маршрут і використовувати всілякі мобільні додатки, які дозволяють максимально полегшити відвідування визначних пам’яток і розважальних заходів.

Вдало вибраний маршрут є запорукою успішного відпочинку сім’єю з маленькими дітьми.