Найкрасивіші острови Греції

crete

Крит

Крит – найбільший і найпотужніший з грецьких островів, 88-й найбільший острів у світі та п’ятий за величиною острів у Середземному морі, після Сицилії, Сардинії, Кіпру і Корсики. Крит та ряд навколишніх островів складають регіон Крит, один з 13 адміністративних одиниць верхньої частини Греції.

Крит утворює значну частину економіки та культурної спадщини Греції, зберігаючи власні місцеві культурні риси.

rhodes

Родос

Родос є найбільшим з Додеканесських островів Греції в термінах земель, а також історичної столиці острівної групи. В адміністративному відношенні острів утворює окремий муніципалітет у регіональному підрозділі Родосу, який є частиною адміністративно-територіального простору Південного Егейства. Він розташований на північний схід від Криту, на південний схід від Афін і недалеко від Анатолійського узбережжя Туреччини. Прізвисько Родосу – острів лицарів, названий на честь лицаря святого Іоанна Єрусалимського, який колись завоював землю.

Сьогодні це один з найпопулярніших туристичних напрямків у Європі.

corfu

Корфу

Корфу або Керкіра грецький острів в Іонічному морі. Це другий за величиною Іонічних островів, і, включаючи його невеликі супутні острови, утворює північно-західну частину Греції. Острів також включає малі острови Ереікосса, Матракі та Отоної. Корфу дуже популярний туристичний напрям.

mykonos

Міконос

Міконос – грецький острів, частина Кіклади, що лежить між Тиносом, Сиросом, Паросом та Наксосом. Прізвисько Міконоса – острів вітрів. Туризм є однією з основних галузей промисловості, і Міконос добре відомий своїм енергійним нічним життям.

kos

Кос

Kos – грецький острів, частина острова Додеканес в південно-східному Егейському морі, біля Анатолійського узбережжя Туреччини. Кос – третій за величиною острів Додеканес за площею, після Родосу та Карпатосу.

Адміністративно Кос є муніципалітетом в межах регіонального підрозділу Кос, який є частиною Південно-Егейського регіону. Головним містом острова та місцем розташування муніципалітету є місто Кос.

paros

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Парос

Парос — третій за величиною острів Кікладських островів після Наксоса і Андроса. Знаходиться в південно-західній частині Саронічної затоки, між островами Міконос і Санторіні.

Від інших Кікладів Парос відрізняється м’якими округлими контурами. Найвища гора острова — Профітіс-Іліяс (771 метр) підноситься в центрі Пароса і пагорбами спускається до берегів з плоскими пляжами. У центральній і південно-східній частинах острова підносяться пологі гори, де здобувається Пароський мармур. В основному ж острів рівнинний, з великою кількістю виноградників. На мереживній береговій лінії з невеликими бухтами виділяються дві природні затоки: біля містечка Науса, на півночі, і біля міста Парос, на заході.

thira_santorini

Тіра (Санторіні)

Санторіні , а офіційно Thira – острів в південному Егейському морі, близько 200 км (120 миль) на південний схід від материкової частини Греції. Це найбільший острів невеликого круглого архіпелагу, який носить одне ім’я і є залишком вулканічної кальдери. Він утворює найпівденнішу частину острова Кіклади. Санторіні включає в себе заселені острови Санторіні і Терезії та незаселені: острови Неа Камінь, Палайя Камені, Асппонісі та Крістіана.