До Маріуполя запустять “нічний Експрес”

ekspres

Поїзд № 10/9 Київ – Маріуполь вирушатиме зі станції Київ-Пасажирський о 19:03 та прибуватиме на кінцеву станцію о 09:47. У зворотному напрямку відправлення о 16:30, прибуття до Києва о 07:14. Поїзд зупинятиметься на станціях Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Комиш-Зоря та Волноваха.

Загальний час прямування поїзда складає 14 годин 47 хвилин у напрямку Маріуполя та 14 годин 44 хвилини у напрямку Києва. Інші поїзди, що курсують нині за цим маршрутом, долають зазначений шлях майже за 17 годин (№104 Київ – Маріуполь) та майже за 18 годин (№84 Київ – Маріуполь).

«За дорученням Президента України Петра Порошенка та за підтримки Прем’єр- міністра України Володимира Гройсмана ми запускаємо очікуваний пасажирами нічний експрес на Донеччину. Він у графіку вже з 30 березня. Сполучення з Маріуполем – у пріоритеті. З урахуванням оптимального балансу між вантажними перевезеннями та пасажирськими – 2 години прискорення – це максимум, який зараз ми можемо зробити з наявною інфраструктурою», – написав Євген Кравцов.