Влада Антальї забезпечить безпеку іноземним туристам

antalya_ship

“Напередодні початку сезону під головуванням губернатора Антальї пройшло розширене засідання за участю всіх учасників туристичного ринку нашої провінції, від аеропортів до музеїв. Особливу увагу було надано забезпеченню безпеки туристів. Всі повністю готові до прийому туристів. Упевнений, в новому сезоні у гостей в Антальї буде незабутній відпочинок “, – сказав Аджар.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Він також зазначив, що цей туристичний рік в Туреччині проходить під прапором Трої. “Ми розробили пропозицію, щоб наступний рік пройшов під егідою античного міста Перге, розташованого недалеко від Анталії. Туристи знають Перге, однак ми постараємося привнести туди щось нове, проведемо реставрацію, і цей об’єкт заграє новими фарбами навіть для тих, хто там вже побував “, – додав співрозмовник агентства.

antalya_vizant_castle

Перге — античне місто-держава (поліс) в історичній області Памфілія в Малій Азії, порт на річці Кестрос (сучасна Аксу). Місто існувало з X ст. до н. е. по VIII ст. н. е. В античні та візантійські часи Перге було відоме як важливий економічний релігійний та культурний центр Памфілії. В добу Римської імперії Перге було адміністративним центром провінції Лікія-Памфілія. В цей час місто перетворюється на найбагатше та наймогутніше місто регіону. На сьогодні залишки стародавнього міста знаходяться приблизно в 15 км від м. Анталья та 2 км від м. Аксу. В Перге прекрасно збереглися театр та стадіон (одина з найбільших та найкраще збережених пам’яток такого роду в регіоні східного середземномор’я), терми, агора та великий колонний проспект. В музеї Антальї зберігається велика колекція скульптури та саркофагів з Перге.

Туристичні пам’ятки, які можна побачити відвідавши Анталью: Мінарет Ївлі — символ Антальї, Термессос — античне місто, водоспад Дюден, Олімпос — давнє еллінське поселення, гора Янарташ (Химера), мечеть Іскеле.

Анта́лья, Анталія — місто, порт, курорт на Середземному морі на південному узбережжі Туреччини, адміністративний центр провінції Анталія.

Країна має великий міжнародний аеропорт. Кількість туристів, які приїжджають, з кожним роком збільшується.