Розвиток туризму в Португалії допоміг скоротити безробіття

“Туризм в Португалії зіграв дуже важливу роль, він змінив вигляд країни цілком. У нас був період справжньої кризи, який подолали в тому числі завдяки туризму. Ми все поставили на цифрові технології і виграли, але допомогли нам і молоді люди, які прийшли в сектор туризму і почали створювати нові підприємства, новий бізнес “, – сказала вона на міністерських дебатах в рамках 23-ї сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації (UNWTO).

portugalstep

За її словами, три роки тому в Португалії діяло дві тисячі малих підприємств, а зараз їх число виросло до десяти тисяч. “Ми створили екосистему, де молодь, приватний бізнес і держсектор працюють разом. Це великий прорив, так як багато людей прийшло в туризм. Протягом останніх трьох років кожне третє робоче місце було створено в сфері туризму”, – повідомила держсекретар по туризму Португалії.

Португалія є найдавнішою національною державою на Піренейському півострові і одна з найдавніших в Європі та світі. Її територія постійно розселялася, вторгувалася і боротьба велась за неї з доісторичних часів. Докельтські народи, іберійці, кельти, карфагеняни та римляни супроводжувались навалами вестготів та суебівських германських народів. Після мусульманських вторгнень на Піренейський півострів він був частиною Аль-Андалуса протягом декількох століть.

portugal

Португалія залишила глибокий культурний та архітектурний вплив по всьому світу, спадщина близько 250 мільйонів португальських спікерів та багатьох креольських мов. Це розвинена країна з розвиненою економікою з високим рівнем доходу та високим рівнем життя. Крім того, країна займає високі рейтинги: 2 місце – моральної свободи, 3 – мирності, 8 – демократії, 12 – свободи преси, 15 – стабільності, 24 – соціального прогресу,24 – процвітання та 7 права ЛГБТ в Європі.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Країна є членом Організації Об’єднаних Націй та Європейського Союзу і також є одним із членів-засновників НАТО, єврозони, ОЕСР та Спільноти країн португальської мови.