Речі, які дозволено брати в ручну поклажу

Ніхто не заборонить провозити в ручній поклажі живу золоту рибку, але вона повинна знаходиться в спеціальному прозорому контейнері з достатньою кількістю води.

handluggage

Авіакомпанії не заперечують проти перевезення безпечної бритви в салоні літака. Це не стосується небезпечних перукарських бритв. Але одноразові верстати, якими більшість людей щодня користується, дозволяють брати на борт всі перевізники.

Торти, пироги і піца також не є забороною для перевезення. Можливо буде потрібно трохи більше часу під час скринінгу речей, тому не варто запихати всі ці делікатеси в багажну сумку, набагато краще буде, якщо їх розмістити окремо в спеціальному контейнері або коробці. Так огляд пройде набагато легше і швидше.

Міні-пляшки алкоголю також дозволені, адже як відомо, авіакомпанії дозволяють провозити рідини, обсяг яких не перевищує 100 мл. Це значить, що можна запросто взяти з собою на борт кілька міні-пляшечок з міцними спиртними напоями. Звичайно, ніхто не дозволить відкрито розпивати їх у салоні літака. За правилами, вони повинні знаходиться в запечатаному пластиковому прозорому пакеті. Але на цей випадок є добре відома хитрість. Багато пасажирів просто переливають їх вміст в газовані напої, отримані від стюардеси.

Музичні інструменти та спортивне спорядження у випадку, якщо мандрівка пов’язана з гастролями чи спортивними змаганнями, то інструменти і спорядження повинні бути поруч. Здавати їх в багаж не потрібно. Єдине, для вивезення деяких музичних інструментів потрібно спеціальний дозвіл, а для особливо габаритних, таких як, віолончель або контрабас, додаткове оплачене місце. Що стосується спортивного інвентарю, то тут треба почитати правила авіакомпанії. Іноді об’ємне спорядження можна взяти в салон, іноді потрібно здати в багаж. Деякі перевізники дозволяють взяти в ручну поклажу, наприклад, кулі для боулінгу.

Кальяни вважаються безпечними для польотів. З огляду на те, що ці предмети досить об’ємні і тендітні, і в багажному відсіку ніхто не поручиться за їх збереження, пасажири можуть вільно проносити їх на борт.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Яйця також не є забороною для перевезення в ручній поклажі. Проте, їх потрібно буде пропустити через сканер, як і інші речі, але це не найскладніша частина подорожі. Їх можна зберігати в картонній коробці і не випускати з рук протягом всієї подорожі, авіакомпанія за їх збереження не відповідає.