Рим запроваджує нові заборони для туристів

Останніми обмеженнями стало те, що влада італійської столиці забороняє чоловікам ходити на публіці з оголеним торсом, а також вішати “любовні замки” на перила мостів. Крім того, тепер можна вживати їжу поруч з популярними туристичними визначними пам’ятками – такими, наприклад, як фонтан Треві.

kolizeum

Продаж місць у черзі за квитками до деяких з найбільших туристичних об’єктів, наприклад, в музеї Ватикану або Колізей, тепер поза законом. Римська влада погрожує суворими штрафами для тих, кого зловлять на купанні в міських фонтанах. А на Іспанських сходах тепер не можна торкатися сходинок колесами валіз – їх туристам доведеться нести.

“Старі правила були оновлені, щоб пристосуватися до потреб сучасного суспільства”, – пояснив Марко Карділлі, заступник начальника управління кадрів і безпеки в Римському раді.

За порушення перелічених норм загрожують штрафи – до 450 євро.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Рим сьогодні є одним з найважливіших туристичних напрямків світу, завдяки незліченній безмежності його археологічних і художніх цінностей, а також чарівності його унікальних традицій, краси його панорамних краєвидів. Серед найбільш значних ресурсів є численні музеї – Музей Капітоліні, Музеї Ватикану та Галерія Боргезе та інші, присвячені сучасному мистецтву – акведуки, фонтани, церкви, палаци, історичні будівлі, пам’ятники та руїни Римського Форуму, Катакомби. Рим є третім найбільш відвідуваним містом в ЄС, після Лондона і Парижа, і отримує в середньому від 7 до 10 мільйонів туристів на рік.

romesunrise
Рим є головним археологічним центром і одним з головних світових центрів археологічних досліджень. У місті є численні культурні та науково-дослідні інститути, такі як Американська академія в Римі, і Шведський інститут в Римі. Рим містить численні античні пам’ятки, зокрема Форум Романум, Ринок Траяна, Форум Траяна, Колізей і Пантеон. Колізей є одним з найбільш знакових археологічних пам’яток Риму і вважається чудом світу.

romeitaly

В Римі міститься величезна і вражаюча колекція мистецтва, скульптури, фонтанів, мозаїк, фресок і картин з усіх різних періодів. Рим вперше став найважливішим мистецьким центром у стародавньому Римі, з формами важливого римського мистецтва, такими як архітектура, живопис, скульптура та мозаїка. Металообробка, гравіювання монетами та дорогоцінним камінням, різьблення зі слонової кістки, скло фігурки, кераміка та книжкові ілюстрації вважаються незначними формами римських творів.