Речі, які не варто брати з собою у відпустку

Так, третина респондентів рекомендує не везти у відпустку багато одягу і взуття. Зокрема, трохи більше 20 відсотків мандрівників запропонували обмежитися лише необхідним одягом, а 14 відсотків порадили залишити вдома зайве взуття. Вони радять брати легко комбіновані між собою речі, які не займають багато місця в багажі. Одяг, який важко поєднати може бути також зайвим у мандрівці.

thingssuitcase

Також досвідчені туристи не радять брати з собою коштовності, цінні речі чи дорогі сукні – все це додасть додаткових клопотів по їх збереженні і транспортуванні.

Дев’ять відсотків туристок не радять брати з собою в тур плойку. Стільки ж респондентів відмовляються від рушників, оскільки вони є в готелі або апартаментах.

Тим часом дев’яти відсоткам опитаних не стали в нагоді парасолі: замість них туристи радять взяти вітровки, які можна покласти в маленький чохол. Стільки ж відсотків мандрівників рекомендують летіти без книг, особливо якщо відпустка буде насиченою. Книги в твердій обкладинці займають багато місця, натомість можна їх почитати зі свого смартфону.

Деякі туристи поскаржилися, що їм в поїздці так і не стала в нагоді аптечка, хоча вона зайняла багато місця у валізі. Досвідчені мандрівники замість купи ліків рекомендують перед вильотом придбати медичну страховку.

П’ять відсотків туристів жартома зазначили, що “зайвими” у відпустці були їх компаньйони. Стільки ж відпочиваючих не беруть з собою ножиці, ноутбук, духи і декоративну косметику, якщо мова йде про пляжний відпочинок. Також, не рекомендується брати більше двох купальників, адже на відпочинку важливо мати один сухий, інші ж можуть навіть не вийматись з валізи.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Також туристи, які надають перевагу активному відпочинку не радять брати з собою багато туристичного спорядження, адже нудьгувати в мандрівці і без того не доведеться.

Врахувавши поради інших туристів, відпочинок буде набагато комфортнішим, адже валіза буде в міру наповненою і відпустка пройде без неприємних казусів.