Найкращі міста світу для піших прогулянок

Експерти порталу Skyscanner вибрали 5 туристичних напрямків, що пропонують ідеальні умови і маршрути для пішоходів.

Мельбурн в Австралії

melbourneaustralia

Мельбурн є столицею і найбільш густонаселеним містом Австралійського штату Вікторія і другим за чисельністю населення містом в Австралії та Океанії. Місто займає більшу частину узбережжя затоки Порт Філіп і поширюється в околиці до районів Данденонг і Македонія, півострів Морнінгтон і долина Ярра.

Кіото в Японії

kyotojapan

Кіото розташоване в Японському регіоні Кансай. Більше тисячі років Кіото була столицею Японії, але зараз є головною частиною столичного району Кіото-Осака-Кобе. Близько 20% національних скарбів Японії та 14% важливих культурних цінностей знаходяться у власному місті. Всесвітня спадщина ЮНЕСКО Історичні пам’ятники стародавнього Кіото (міста Кіото, Удзі та Оцу) включає 17 місць у Кіото, Удзі в префектурі Кіото і Ōtsu в префектурі Сіга.

Ванкувер у Канаді

vancouvercanada

Ванкувер є прибережним морським містом у західній Канаді, розташованому в районі Нижнього материка Британської Колумбії. Ванкувер послідовно називають однією з п’яти найбільших міст світу для життєздатності та якості життя, а Економістський відділ розвідки визнав його першим містом, яке посідає перше місце серед найкращих у світі.

Хоча лісове господарство залишається його найбільшою галуззю, Ванкувер відомий як міський центр, оточений природою, що робить туризм його другою за величиною галуззю.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Великі студії кінопродукції у Ванкувері та поблизу Бернабі перетворили Великий Ванкувер та прилеглі райони на один з найбільших центрів кінопродукції в Північній Америці, що отримав прізвисько “Північний Голлівуд”.

Гельсінкі у Фінляндії

helsinkifinland

Гельсінкі є столицею і найбільш густонаселеним містом у Фінляндії. Розташований на березі Фінської затоки.

Разом з містами Еспоо, Вантаа, Кауніайнен та прилеглими містами Гельсінкі утворює територію великого Гельсінкі. Гельсінкі була світовою столицею дизайну протягом 2012 року, місцем проведення літніх Олімпійських ігор 1952 року, а також господарем 52-го пісенного конкурсу Євробачення у 2007 році. Гельсінкі має один з найвищих міських стандартів життя в світі.

Флоренція в Італії

florenceitaly

Флоренція – місто в центральній Італії і столиці регіону Тоскани. Флоренція була центром середньовічної європейської торгівлі та фінансів і одним з найбагатших міст тієї епохи. Вона розглядається головними вченими місцем народження епохи Відродження і називається “Афінами середньовіччя”. Місто приваблює мільйони туристів щороку, і ЮНЕСКО оголосила історичний центр Флоренції Всесвітньою спадщиною в 1982 році. Місто славиться своєю культурою, ренесансним мистецтвом, архітектурою та пам’ятками. Місто також містить численні музеї та художні галереї, такі як галерея Уффіці та Палаццо Пітті, і все ще впливає на сфери мистецтва, культури та політики. Завдяки мистецькій та архітектурній спадщині Флоренції Forbes визнав її одним з найкрасивіших міст світу.