Пляжі, де краще засмагати влітку

У червні фахівці радять відправитися відпочивати на Корсику, а точніше, на південний край острова, пляж Боніфачо. bonifaciobeach.jpg (82.97 Kb)Це місце не порушено масовим туризмом, незважаючи на бірюзові води. Крім того тут можна побачити уламки піратських кораблів і древніх судів і надзвичайно красиві околиці. До пляжу крізь білосніжні скелі вапняку ведуть сходи з 187 сходинок. Туристам рекомендують уникати підйому по них в найспекотніші години, а жарко там в червні завжди. Інший відмінний червневий пляж розташований на хорватському острові Віс в Адріатичному морі. islandofvis.jpg (100.22 Kb)Це незвично рівний і гладкий пляж з білою галькою, оточений чистими вапняковими стінами. Дорога до нього також йде по крутому південному схилу і зовсім не годиться для мандрівників з дітьми і туристів в легкому взутті.

До кращих пляжів, які варто відвідати в липні названий Ніссі Біч на Кіпрі. Саме в цьому місяці тут туристів чекає не лише блакитна комфортно тепла вода і білий дрібний пісок, а й вечірки з діджеями, і великий вибір водних видів спорту. Інший варіант - Поліньяно-а-Маре на півдні Італії. Пляж оточують сіро-чорні скелі, які здалеку можна сплутати з фіордами.

Однойменне місто порадує своїх гостей стравами з найсвіжіших морепродуктів і смачним морозивом. Ще один відмінний пляж, як не дивно, в середині літа туристи знайдуть в Німеччині. islandofamrum.jpg (71.92 Kb)Тут на острові Амрум в Північному морі знаходиться один з найширших в Європі пляжів. Тут туристи зможуть милуватись білими піщаними дюнами, мальовничими фризькими селами, цвинтарями з так званими "надгробками, які говорять» і пташиним центром. Під час відливу можна пішки дістатися до сусіднього острова Фер.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією - Паола

У серпні експерти рекомендують побувати на гальковому узбережжі французького містечка Кассис. Місцевий пляж зустрічає гостей спокоєм і умиротворенням, дегустаціями страв в приморських кафе, приголомшливими стрімкими скелями і чистою водою блакитного кольору. Більш прохолодною альтернативою йому в останній літній місяць може стати датський пляж Гренен в селі Скаген. Тут досить вітряно, тому куртка стане в нагоді навіть влітку. Зате місце відмінно підходить для спостереження за дикою природою, наприклад, за тюленями або морськими пернатими, які засмагають. Недалеко від пляжу - унікальне місце: тут «зустрічаються» Північне і Балтійське моря. Через різну щільність води два припливи створюють чітку лінію поділу різних відтінків. Правда, через сильні течії поплавати тут не вийде.