Райський острів Джарилгач в Україні подобається мандрівникам

dzharylgach

Джарилгач це безлюдний острів, який омивається Джарилгацькою і Каркинитською затокою в Чорному морі. З боку материка обивається Джарилгацькою затокою , а з боку відкритого моря – Каркинитською, яку всі сприймають і називають відкритим морем.

Острів Джарилгач розташований в Херсонській області, добиратися потрібно катером від міста Скадовськ або Лазурне. Оскільки поїзди до Скадовська не курсують, квитки до міста краще придбати на автобус. З центрального пляжу Скадовська відправляються катери на острів. Прибувши туди слова стають зайвими, коли перед очима відкривається неземна краса. Острів Джарилгач відмінне місце для тих, хто любить спокійний відпочинок. На острові немає ніяких розваг.

З собою на відпочинок обов’язково потрібно брати підручні засоби для приготування їжі. Дерев тут немає, тому варто подумати про те, як готувати їжу. Так само варто подумати про парасольку, тому що можна обгоріти на сонці.

bashta_dzharylgach

Свіжу питну воду можна набрати біля башт, які проектував сам Ейфель, так що французький дух у цього місця також є. Незважаючи на те, що башти виглядають вже не так добре, вони є невід’ємною частиною острова.

Обов’язково варто відправлятись туди з гарним настроем на зустріч дельфінам, шикарній природі і незабутніми заходами сонця.

Будучи на відпочинку щовечора можна побачити найкрасивіші заходи сонця: рожевий, білий, насичено-жовтий – всі ці кольори переплітаються в одне ціле і створюють справжні шедеври на фоні безкрайнього моря.

В народі острів називають «Перлиною Херсонщини».

Це звичайна причорноморська рівнина, що відповідає різноманітності трав, лікувальних грязей та джерелами прісної води. На острові проходить міграція птахів, живуть олені, лані, лисиці, кабани, дикі зайці та ін. У 1923 році Джарилгач був включений до складу національного заповідника «Асканія-Нова».

dzharylgachostriv

Лікувальні грязі та солені озера острова відомі своїми цілющими властивостями не тільки в Україні, але й за її межами.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Недалеко від озера можна побачити лагуну з лебедями.

Острів входить до Національного природного парку “Джарилгацький” і відноситься до Скадовському району Херсонської області.