Найкращі місця Європи, які варто відвідати

Видання Lonely Planet склало список кращих місць Європи, які варто відвідати:

Високі Татри у Словаччині

hightatrasslovakia

Високі Татри – це гірський хребет уздовж кордону північної Словаччини в Прешовському регіоні та південній Польщі у Малопольському воєводстві, які створюють так званий ланцюг Татр.

Мадрид в Іспанії

madridspaine

Мадрид має сучасну інфраструктуру, проте, він зберіг зовнішній вигляд багатьох історичних кварталів і вулиць. Його визначні пам’ятки включають Королівський палац Мадрида, Королівський театр з відновленим оперним театром 1850 року, парк Буена Ретіро, заснований у 1631 році.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Тут є будівля Національної бібліотеки 19-го століття (заснована в 1712 році), що містить деякі історичні архіви Іспанії, велика кількість національних музеїв і Золотого трикутника мистецтва, розташованих уздовж Пасео дель Прадо і складаються з трьох музеїв мистецтва: музею Прадо, музею Рейна Софія, музею сучасного мистецтва і музею Тіссен-Борнеміса що доповнює фонди інших двох музеїв. Палац і фонтан Cibeles стали одним з символів пам’ятки міста.

Арктичне узбережжя Ісландії

arcticcoastoficeland

Влітку в Ісландії буде відкрита нова дорога, відома як Арктичний шлях узбережжя.

Боснія і Герцеговина

bosniaandherzegovina

В останні роки туризм у Боснії та Герцеговині збільшився з двозначними цифрами. Боснія і Герцеговина відома на регіональному та міжнародному рівні завдяки своєму природному середовищу та культурній спадщині, унаслідуваній від шести історичних цивілізацій, своєю кухнею, зимовими видами спорту, своєю еклектичною та унікальною музикою, архітектурою та своїми фестивалями, деякі з яких є найбільшими та найвідомішими в Південно-Східній Європі.

Барі в Італії

bariitaly

Барі складається з чотирьох різних міських частин. Сучасні житлові зони, що оточують центр міста Барі, були побудовані протягом 1960-х і 1970-х років, замінюючи старі передмістя, що розвивалися вздовж доріг, що розпливалися назовні від воріт у міських стінах. Крім того, зовнішні передмістя швидко розвивалися протягом 1990-х років. У місті є реконструйований аеропорт імені Папи Івана Павла ІІ, аеропорт Кароля Войтили, який з’єднаний з кількома європейськими містами.

Шотландські острови в Великобританії

shetlandislandsunitedkingdom

Шотландські острови є дуже популярним місцем для круїзних суден, а в 2010 році керівництво Lonely Planet назвало країну шостим кращим регіоном у світі для туристів, які шукають незаймані місця. Острови були охарактеризовані як “красиві і корисні”, а шотландці – як “запеклі незалежні і самостійні групи”. Найпопулярнішими пам’ятками для відвідувачів були Музей Шетландських островів, заповідник RSPB на голові Sumburgh, галерея Bonhoga у Вейсдейл Мілл та Ярлшоф.