Місця, які варто відвідати з дитиною

amusement_park_port_aventura

Створено перелік місць, які вартують особливої уваги, де варто побувати саме в дитячому віці.

Парк розваг Порт Авентура в Салоу, Іспанія

«Порт Авентура» – парк розваг і європейський курорт в Іспанії. Розташований в районі Таррагони, неподалік від Салоу, приблизно година їзди на південь від Барселони.

Це найбільш відвідуваний парк розваг в Іспанії і в Європі і найбільший курорт на півдні Європи. В межах 30 хвилин їзди знаходяться два аеропорти, включаючи міжнародний аеропорт міста Реус. Залізнична станція поруч з «Порт Авентура» з’єднує парк з Барселоною і Салоу.

house_on_the_tree_treehotel

Будинок на дереві “Treehotel” в Швеції

Ландшафтний готель оточений дикою природою.

Життя серед високих дерев у сосновому лісі Північної Швеції. Тут можна насолоджуватись вражаючою природою Швеції, побачити як північні вогні висвітлюють небо. Тут можна здійснити сімейну риболовлю та вивчити все про ягоди та гриби, які тут ростуть.

harry_potter_trail_tour

Тур по слідах Гаррі Поттера в Великобританії

Місця де Гаррі починає свою подорож до школи чарівництва та чарівництва у Хогвартсі. Місця по стопах Гаррі та Хагріду на вікторіанському ринку Leadenhall. Слідувати за маршрутом “Лицарський автобус” навколо цих маленьких вулиць. Подорожувати до Австралійського Будинку на Стріт, будинок Австралійської Вищої Комісії, яка була перетворена в Магічний Банк Грінготтс. Прогулятися вниз по дорозі Чарінг Кросс, який прийшов на життя, як Діагон Алея, де знаходяться всі магазини майстра.

zoo_loro_park

Зоопарк “Лоро-Парк” у Тенеріфе, Іспанія

У Лоро-Парку можна побачити дельфінів, які виконують красиві танці. Є і пінгвіни, які зробили свій будинок на одному з найбільших айсбергів за межами полярних регіонів.

the_tour_of_places_with_ancient_myths

Тур по місцях з давніх міфів в Греції

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Приєднатись до подорожі назад у часі до Стародавньої Греції і в світ міфології, розповіді про тріумф і нещастя. Познайомитись з сумно відомим невірним Зевсом та його оточенням з однаковою мірою непостійних і фантастичних богів. Дослідити стародавній світ, зачаровуючись і надихаючись, сповненого героїзму, зради і воскресіння, відвідавши чудовий Акрополь і Стародавню Агору Афін.