Популярні пам’ятки, відвідування яких обійдеться дуже дорого і навпаки

Найбільш переоціненою пам’яткою дослідники назвали дубайський хмарочос Бурдж Халіфа. Квитки на оглядовий майданчик коштують від 107 доларів. Однак, судячи з відгуків, більшість туристів вважають, що кошти були потрачені намарно, адже нічого особливого вони не побачили.

theburjkhalifaskyscraper

На думку експертів, сильно завищена ціна в Діснейленди. Квиток на цілий день у французький парк обходиться за ціною 123 долара, у Флориді таке задоволення коштує трохи дешевше – 120 доларів, проте фахівці зробили висновок, що задоволення від відвідування того не вартує.

disneylandpark

У трійці найбільш невигідних з точки зору ціни і вражень пам’яток названий 103-поверховий хмарочос Емпайр Стейт Білдінг в Нью-Йорку. Квитки сюди продають за ціною від 37 доларів і таку вартість експерти також вважають необґрунтованою. Проте є місця, які будуть ідеальними для відвідин за ціною і враженнями.

Велике Солоне Озеро в американському штаті Юта

greatsaltlakeinutah

Велике Солоне озеро – солоне озеро на заході США, в північно-західній частині штату Юта. Розташоване в межах так званого Великого регіону – найбільшої безсточної ділянки в Північній Америці і займає 6-е місце за площею серед озер США.

Комплекс пірамід Гізи в Каїрі

gizapyramidcomplexincairo

Комплекс пірамід Гізи, який також називають некрополем Гізи, – це місце на плато Гіза у Великому Каїрі, що включає Велику піраміду Гізи, Піраміду Хафру та Піраміду Менкаура, а також пов’язані з ними пірамідні комплекси та Великий сфінкс Гізи. Усі були побудовані під час четвертої династії Старого царства Стародавнього Єгипту. На місці також є кілька кладовищ та залишки робітничого селища.

Національний парк Рокі-Маунтін в Колорадо

rockymountainnationalparkincolorado

Національний парк Рокі-Маунтін – американський національний парк, розташований приблизно в 76 милях (122 км) на північний захід від міжнародного аеропорту Денвер в північно-центральному Колорадо, в межах переднього хребта Скелястих гір. До основних особливостей парку належать гори, альпійські озера та широке розмаїття дикої природи в різних кліматичних умовах та середовищах, від лісів до гірської тундри.

Римський Колізей

romancolosseum

Колізей також відомий як Амфітеатр Флавії – центр міста Рим, Італія. Побудований з травертинового вапняку, туфу (вулканічна скеля) та цегляного бетону, це був найбільший амфітеатр, побудований у той час, і мав від 50 000 до 80 000 глядачів. Колізей розташований на схід від Римського форуму. Колізей також зображений на італійській версії монети на п’ять центів євро.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Експерти надають ще кілька порад, як заощадити при відвідуванні туристичних визначних пам’яток. А саме, перед візитом варто зайти на сайт, і перевірити, чи немає вигідних акцій, або, можливо, квитки онлайн можуть бути дешевшими. Крім того, деякі орієнтири доступні лише за попереднім бронюванням. Крім того, візит в будні дні також часто допомагає заощадити. І ще одна порада, замість тематичних парків краще віддати перевагу національним, відвідування яких найчастіше є дешевшим.