Курорти Миколаївської області

В Україні існує безліч пропозицій для відпочинку і Миколаївська область не є винятком адже пропонує місця для відпочинку, які здобули постійних шанувальників, завдяки надзвичайно зручним умовам і приємному клімату.

Коблеве

kobleve

Коблеве є унікальним курортом України, хоча знаходиться в невеличкому селі в Україні, в Березанському районі Миколаївської області. Тут дуже розвинені інфраструктура, яка так до вподоби мандрівникам. Багато мандрівників полюбляють це місце за те, що тут ніколи не буває нудно. І розваги зможуть знайти для себе від маленької дитини до людей літнього віку. Також, курорт люблять мандрівники через пологі піщані пляжі, цілюще повітря і можливість вибрати для себе спокійний чи галасливий відпочинок.

Подорож Україною, а саме, відпочинок в Коблеве дозволить відвідати такі додаткові розваги, як: аква-парк, родео парк чи луна-парк або дельфінарій.

Очаків

ochskaivbich

Очаків вважають найкращим місцем для сімейного відпочинку. Знаходиться курорт України в Миколаївській області в 59 км від Миколаєва і 35 км від автодороги Миколаїв—Одеса.

Особливість курорту в можливості вибрати найзручніше місце, адже пляжі з піску мають пологе дно і займають все узбережжя. Курорт Очаків багатий невичерпними ресурсами мінеральних вод і лікувальних грязей, які допомагають відновити здоров’я. Берег моря милують око мальовничі обриви, в піщаних косах і мілководних затоках дуже добре прогрівається вода.

Рибаківка

rybakivkabich

Курорт Рибаківка знаходиться в Березанському районі Миколаївської області. Розташований курорт в екологічно чистій зоні на узбережжі Чорного моря далеко від великих населених пунктів і промислових об’єктів. Знаходиться курорт в 80 кілометрів від Одеси і 90 кілометрів від Миколаєва.

Велика смуга соснового лісу надзвичайно позитивно впливає на оздоровлення організму, де знаходяться оздоровчі пансіонати. Крім того, поруч знаходиться озеро Тузла, відоме своїми цілющими властивостями ропи і грязей, які лікують багато недуг.

Рибаківка вабить туристів, які люблять спокійний оздоровчий відпочинок в комфортних умовах подалі від суєти і великих міст.

Лугове

lugovebich

Курорт Лугове неспроста заслужив авторитет приємного сімейного відпочинку в Україні на Чорному морі. Ця невеличка місцевість в Миколаївській області розташована за 10 кілометрів від Коблево і на кілька кілометрів дальше від траси Одеса-Миколаїв. Таке розміщення курортної зони біля моря надзвичайно зручне. Тут широкий піщаний пляж з пологим дном, що ідеально підходить для відпочинку з дітьми.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Особливістю курорту є доступність цін від економ-варіанту до надзвичайно комфортабельних номерів на березі моря. Тут достатньо розвинена інфрастуктура: бази відпочинку, кемпінги, бари, ресторани, кафе, магазини та ринок. Для молоді буде цікаво відвідати дискотеку біля моря, здійснити морську прогулянку на катері, плюшці чи банані. Для дітей відкриті басейни, ігрові кімнати і атракціони.