Поїзд в аеропорт “Бориспіль” вийшов в рейс. Графік руху

Поїзд ходитиме цілодобово з інтервалом від 30 до 60 хвилин. “Укрзалізниця” затвердила графік відправлення нового швидкісного поїзда Kyiv Boryspil Express зі станції “Бориспіль – Аеропорт”. Він з’єднає повітряні ворота столиці з Центральним залізничним вокзалом, пише “Інформатор”. За даними залізничників, середній інтервал руху експреса становитиме від 30 до 60 хвилин.

Поїзд працюватиме цілодобово. Вночі інтервал руху буде найбільшим, а найчастіше експрес буде ходити у вечірній час. Затвердили і графік руху.

grafik1

Раніше в “Укрзалізниці” оголосили назву експреса, який з’єднає Центральний залізничний вокзал Києва з аеропортом “Бориспіль”. Він буде називатися Kyiv Boryspil Express. У голосуванні за чотири дні взяло участь 10 тисяч користувачів Facebook, переміг варіант від жителя Борисполя Євгена Захарова з 3,6 тис. голосів. Йому дадуть приз, але в “Укрзалізниці” поки не уточнили, який саме. 29 листопада у свій перший рейс поїзд вирушив за присутності Президента України Петра Порошенка. Глава держави особисто проїхався електричкою, та офіційно відкрив лінію сполучення найважливішого вузла в Києві.

фото Цензор.нет