Подорожчання Шенгенської візи

visa

Євросоюз вже зробив перший крок на шляху до збільшення вартості шенгенської візи, цю інформацію опубліковано на сайті Ради ЄС. За попередніми даними стало відомо, що вартість візи буде збільшена до 60-80 євро.

19 червня посли ЄС схвалили від імені Ради Євросоюзу мандат на переговори за пропозицією внесення змін до візового кодексу.

“Один із критеріїв ефективного управління міграцією – це здатність в будь-який момент вислати з території Шенгенської зони тих, хто не має права на перебування. Нові правила оформлення віз нададуть нам ще одну можливість відповісти тим третім країнам, які не можуть самостійно повернути своїх громадян додому “, – прокоментував болгарський міністр внутрішніх справ Валентин Радев.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Виходячи з нових правил, заявки на візу можна буде розміщувати за шість місяців і не пізніше, ніж за 15 днів до початку поїздки. Також передбачається можливість заповнення заявки в електронному вигляді. “Зміни у візовому кодексі зроблять процедуру оформлення заявок і отримання шенгенських віз швидше і легше”, – пояснюється в повідомленні.

shengen

14 березня Єврокомісія оголосила про можливе внесення поправок в візове законодавство Європейського союзу і подорожчання Шенгенської візи. Мета реформи – спрощення в’їзду для тих, хто не має громадянства ЄС. “Пропонована нами реформа зробить процедуру отримання віз для законослухняних мандрівників легше і швидше. У той же час поліпшення стандартів безпеки допоможе краще виявляти і зупиняти тих, хто такими не є”, – стало відомо з повідомлення.

Крім того, дещо раніше Радою ЄС було ухвалено постанову «Про внесення змін до Шенгенського кодексу», за умовами якої передбачено посилення контролю на зовнішніх кордонах з використанням відповідних баз даних для забезпечення повної безпеки.