Найпопулярніші пляжі в мережі Instagram

Нижче подано список найкращих пляжів, які набрали найбільшу популярність серед користувачів даної мережі в 2018 році.

Пляж Уайтхейна в Уїтсанді, Австралія

whitehaven_beach.jpg (93.75 Kb)

Пляж Уайтхейна протяжністю 7 кіломентрів вздовж узбережжя Вайтсандей, Австралія. На пляжі знаходиться барбекю Whitehaven Beach і кемпінг. Пляж відомий своїми кришталевими білокам'яними пісками та бірюзовими кольоровими водами.

Пляж Ланіка на Гавайських островах, США

lanikai_beach.jpg (50.83 Kb)

Пляж Ланіка розташований в місті Ланікіка на вітряному узбережжі Оаху, Гаваї. Назва "Ланікіка" означає "небесне море". Це невелика смуга пляжу на півтора кілометра послідовно займає одне з кращих пляжів у світі.

Підкова Бей Біч на Бермудських островах

horseshoe_bay_beach.jpg (77.88 Kb)

Підкова Бей Біч - найвідоміший пляж у Бермудських островах. Дуже популярне туристичне місце, яке розташоване на узбережжі південного острова (Атлантичний океан), у парафії Саутгемптона. Це один з двох пляжів з однойменною назвою в Бермудських островах, а інший розташований на острові Такер.

Кайо-Коко на Кубі

cayo_coco_beach.jpg (59.05 Kb)

Кайо Коко - це острів на центральній Кубі, відомий своїми курортами де "все включено". Він розташований у провінції Чіо-де-Ávila і є частиною ланцюга островів, що називається Jardines del Rey ("Королівські сади"). Кайо Коко локально називається кокосовим птахом. Острів славиться своїми довгими пляжами та великою кількістю курортних готелів.

Баваро Біч в Пунта-Кані, Домініканська Республіка

bavarobeach.jpg (55.97 Kb)

Прекрасний пляж Баваро Біч в Пунта-Кані. Прозора вода, пологий вхід, безліч рибок а місцями пісок на вході в море рожевий.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією - Паола

Боулдерс Біч в Кейптауні, ПАР

bouldersbeach.jpg (104 Kb)

Пляж Боулдерс Біч є захищеним пляжем, що складається з входжень між гранітними валунами, з якого виникла назва. Він розташований на півострові Кейп, недалеко від Саймон-Сіті в районі Кейп-Пойнт, поблизу Кейптауна в провінції Південно-Африканська Республіка. Він також широко відомий як бульвар Бей.

Борнмут Біч в Борнмуті, Великобританія

bournemouthbeach.jpg (73.83 Kb)

Борнмут - велике приморське курортне місто на півдні Англії і на схід від Юрського узбережжя всесвітньої спадщини, пляж довжиною 96 кілометрів.