Найпопулярніші пляжі в мережі Instagram

Нижче подано список найкращих пляжів, які набрали найбільшу популярність серед користувачів даної мережі в 2018 році.

Пляж Уайтхейна в Уїтсанді, Австралія

whitehaven_beach

Пляж Уайтхейна протяжністю 7 кіломентрів вздовж узбережжя Вайтсандей, Австралія. На пляжі знаходиться барбекю Whitehaven Beach і кемпінг. Пляж відомий своїми кришталевими білокам’яними пісками та бірюзовими кольоровими водами.

Пляж Ланіка на Гавайських островах, США

lanikai_beach

Пляж Ланіка розташований в місті Ланікіка на вітряному узбережжі Оаху, Гаваї. Назва “Ланікіка” означає “небесне море”. Це невелика смуга пляжу на півтора кілометра послідовно займає одне з кращих пляжів у світі.

Підкова Бей Біч на Бермудських островах

horseshoe_bay_beach

Підкова Бей Біч – найвідоміший пляж у Бермудських островах. Дуже популярне туристичне місце, яке розташоване на узбережжі південного острова (Атлантичний океан), у парафії Саутгемптона. Це один з двох пляжів з однойменною назвою в Бермудських островах, а інший розташований на острові Такер.

Кайо-Коко на Кубі

cayo_coco_beach

Кайо Коко – це острів на центральній Кубі, відомий своїми курортами де “все включено”. Він розташований у провінції Чіо-де-Ávila і є частиною ланцюга островів, що називається Jardines del Rey (“Королівські сади”). Кайо Коко локально називається кокосовим птахом. Острів славиться своїми довгими пляжами та великою кількістю курортних готелів.

Баваро Біч в Пунта-Кані, Домініканська Республіка

bavarobeach

Прекрасний пляж Баваро Біч в Пунта-Кані. Прозора вода, пологий вхід, безліч рибок а місцями пісок на вході в море рожевий.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Боулдерс Біч в Кейптауні, ПАР

bouldersbeach

Пляж Боулдерс Біч є захищеним пляжем, що складається з входжень між гранітними валунами, з якого виникла назва. Він розташований на півострові Кейп, недалеко від Саймон-Сіті в районі Кейп-Пойнт, поблизу Кейптауна в провінції Південно-Африканська Республіка. Він також широко відомий як бульвар Бей.

Борнмут Біч в Борнмуті, Великобританія

bournemouthbeach

Борнмут – велике приморське курортне місто на півдні Англії і на схід від Юрського узбережжя всесвітньої спадщини, пляж довжиною 96 кілометрів.