Сніданки чи “все включено” – що обрати?

all_inclusive_drink

Для мандрівників, які ще вагаються які умови обрати, сервіс подорожей проаналізував всі продані за рік тури склав рейтинг країн, в які туристи їдуть і обирають лише сніданки, а також ті, які вибирають відпочинок за системою “все включено” або взагалі купують путівки без харчування.

Дослідження проведено серед таких країн, як: Туреччина, Таїланд, Туніс, Кіпр, Греція, В’єтнам, ОАЕ, Індія, Абхазія, Іспанія, Домінікана, Італія, Чехія та Болгарія.

Згідно з даним рейтингом більшість мандрівників, а саме 38%, обирали тури з багаторазовим харчуванням, тобто: сніданок, обід, вечеря; All inclusive або Ultra All Inclusive. Наступними за вподобанням туристів йдуть тури з типом харчування “тільки сніданок”, а саме 31% із досліджуваних. 20% туристів купували путівки “без харчування”, а 11% – “сніданок і вечеря”.

Стало також відомо, що найчастіше тури з харчуванням All inclusive купують не в Туреччину, як можна було очікувати, а в Домінікану. 100% туристів обрали тур з харчуванням при виборі відпочинку в цю країну. Друге місце займає Туніс, а саме 94% обрали саме такий тип харчування, а Туреччину з даним типом харчування обрало 83% мандрівників. Також до п’ятірки країн, де туристи вважають за краще обирати “все включено” увійшли Абхазія і Греція.

Дворазове харчування, а саме сніданок і вечеря, користується популярністю в Іспанії і даний тип харчування вибрали 56% мандрівників. На другій позиції Кіпр, який обрали 38% подорожуючих, а на третій позиції – ОАЕ, де 31% мандрівників обрали саме тикай вид харчування. Замикають п’ятірку Італія, Греція.

all_inclusive

Тільки сніданки найчастіше вибирають ті, хто летить до Чехії – 98% туристів, Таїланд – 87% і Індії – 78%. На четвертому і п’ятому місці Італія і В’єтнам.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Тури, де харчування не включено, вибирає кожен другий мандрівник, який мандрує на курорти в Абхазію – 31%, в Індію – 20%, а також в Грецію і В’єтнам.

Оглянувши дану статистику, мандрівникам стане набагато простіше у виборі туру, а саме системи харчування, яка буде найбільш оптимальною для мандрівки у вибрану країну.