Пляжі Іспанії отримали найбільшу кількість “Блакитних прапорів”

Нагороди удостоїлися 590 іспанських пляжів, що на 11 пунктів перевищує минулорічні показники країни. Так, в Валенсії знаходиться 132 кращих пляжі світу, в Галісії – 109, в Каталонії – 101, а в Андалусії – 97.

valencia

Валенсія розташована на східному узбережжі Іспанії, є столицею автономної громади Валенсії та третім за величиною містом в Іспанії після Мадриду та Барселони.

Валенсія інтегрована в індустріальну зону на узбережжі Коста-дель-Азар (побережжя помаранчевого кольору). Місто розташоване на березі Турії, на східному узбережжі Піренейського півострова, на передньому плані Валенсії затоки на Середземному морі. Його історичний центр є одним з найбільших в Іспанії, з приблизно 169 га (420 акрів). Тут розміщена велика спадщина пам’яток старовини, що робить Валенсію однією з найпопулярніших туристичних напрямків країни.

galicia

Галісія є іспанським автономним співтовариством, розташованим на північному заході Піренейського півострова. Складається з провінцій Ла-Корунья, Луго, Оренсе і Понтеведра, які складаються з 313 муніципалітетів згрупованих в 53 країнах. Столицєю є місто Сантьяго-де-Компостела, в той час як Віго є найбільш густонаселеним муніципалітетом.

Географічно межує на півночі з Кантабрійським морем і з Атлантичним океаном; на південь, з Португалією; на захід, з Атлантичним океаном; на схід, з Астурією і Кастілья-леон (провінції Самора і Леон).

Галіція має сильний історичний зв’язок з Королівством Галичина.

catalonia

Каталонія є автономним співтовариством в Іспанії на північно-східному кінці Піренейського півострова. Каталонія складається з чотирьох провінцій: Барселона, Жирона, Леріда і Таррагона. Столицею та найбільшим містом є Барселона – ядро сьомої густонаселеної міської території в Європейському Союзі. Вона охоплює більшу частину території колишнього князівства Каталонія (з рештою Русильон тепер частина Франції Піренеї-Орієнталі). Межує з Францією та Андоррою на півночі, Середземним морем на схід та Іспанськими автономними округами Арагону на захід та Валенсією на південь.

andalusia

Андалусія розташована на півдні Іспанії. Територія поділяється на вісім провінцій: Альмерія, Кадіс, Кордоба, Гранада, Уельва, Хаен, Малага та Севілья. Столиця Андалусії – місто Севілья.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Андалусія знаходиться на півдні Піренейського півострова, в південно-західній Європі, відразу на південь від автономних округів Естремадура і Кастилья-Ла-Манча; на захід від автономного округу Мурсії та Середземного моря; схід від Португалії та Атлантичного океану; і на північ від Середземного моря та Гібралтарської протоки. Андалусія є єдиним європейським регіоном з узбережжям Середземного та Атлантичного побережжя. Мала британська заморська територія Гібралтару ділиться на три чверті милі суходолу кордону з андалузької провінцією Кадіс на східному кінці Гібралтарської протоки.

Слідом за Іспанією в рейтингу йдуть Греція, Туреччина, Франція і Італія.