Мандрівки по гороскопу. Частина 2

mandrivki_po_goroskopu_golovna_2

Як і обіцяли, продовжуємо говорити про переваги певних знаків Зодіаку до мандрівок. І залишилося нам дізнатися, що ж полюбляють під час подорожей стихія Повітря: ТЕРЕЗИ, ВОДОЛІЙ, БЛИЗНЮКИ та стихія Води: РАК, СКОРПІОН, РИБИ.

Терези

terezi_podorozhi

Естети Терези мають потребу в красі. Якщо їх не оточують красиві та вишукані речі, вони перебувають в пригніченому настрої. Щоб врятуватися від робочих буднів, можна вирушити в Париж! Це місто буквально створене для них. Потрібно відвідати французьке спа, пройтися по бутиках і зробити приємні покупки.

Такий відпочинок миттєво додасть сил і енергії. Варто побувати в Версалі, бо все красиве і витончене особливо порадує око.

Терези також мають відношення до Китаю і королівства Тибет, до Канади, Австрії, Словаччини, Колумбії та Італії.

Водолій

vodolii_podorozhi

Повітряні Водолії обожнюють досліджувати світ. Їм чудово підійде плавання під вітрилом, яке дозволяє віддатися медитації, але при тому вимагає весь час залишатися зосередженим. Водолію практично скрізь добре, так як він вміє пристосовуватися до будь-якого середовища. Астрологи радять цьому знаку відвідати Японію, Фінляндію, Болгарію, Нову Зеландію, Литву, Ефіопію, Перу, Чилі.

Народжені під цим знаком, відчувають відповідальність за своє перебування в світі, тому їм комфортно в благополучних країнах з хорошим соціальним статусом: Канаді, Данії чи Швеції.

Водоліїв легко заманити в подорож чимось нестандартним: незвичністю місця відпочинку або способом його проведення. Вони легко підуть з друзями на край світу, заради того, щоб прославити своє ім’я або країну.

Близнюки

bliznyuka_podorozhi

Вони обожнюють дізнаватися щось нове. Відправитися на інший край землі, в місце, де всі говорять на невідомій мові, – це не тільки не введе їх в стрес, а навпаки, дасть необхідну перезарядку. Близнюкам варто поїхати туди, де говорять на невідомій мові, наприклад, в Бразилію! Ця подорож допоможе розширити горизонти, познайомитися з новою культурою і відволіктися від повсякденної рутини.

Близнюкам до душі подорожі Сполученими Штатами, а також Північно-Східною Африкою, Вірменією, Єгиптом, Бельгією, Румунією. Саме їх прекрасно характеризує фраза «галопом по Європах». Їм потрібно постійно переміщатися, ходити на екскурсії, фотографувати.

Рак

rak_podorozhi

Це водяний знак, а значить, океан їм просто необхідний. Можна відправитися в круїз по Домінікані на лайнері. Так Ракам гарантовані незабутні враження, водна стихія і гармонія. Потрібно взяти з собою в подорож членів своєї сім’ї, адже сім’я і затишок для них – найважливіше.

А ще Ракам дуже корисна джерельна вода. «Рідними» для них будуть і Баварія в Німеччині, і Шампань у Франції і в цілому Індія, Туніс, Литва, Болгарія та Аргентина.

Скорпіон

skorpion_podorozhi

Скорпіон – знак дослідника. Він намагається осягнути секрет світобудови та загадку життя. Звичайні людські інтереси його не приваблюють. Археологічні розкопки – те, що може розкрити справжню сутність скорпіонів.

Також Скорпіон, мабуть, самий екстремальний знак Зодіаку і йому особливо до душі екзотичні місця з тропічним кліматом – Лаос, Таїланд, Малайзія в Південно-Східна Азія. Але Скорпіон, який досить легко ризикує в своїх самостійних подорожах, на відпочинку з дітьми постарається повністю захистити їх від екстремальних захоплень.

Деякі астрологи радять народженим під цим знаком, якщо є можливість, відвідати такі країни як Азейрбаджан, Китай, Франція і Австралія.

Риби

ribi_vidpochinok

Риби в астрології керують островами і люблять усамітнення, щоб ніхто не порушував їх гармонію і спокій. Тому, їм сподобається відпочинок на одному з грецьких пляжів (наприклад, пляжі Балос або Фаласарна) – безтурботна природа, просочена сонцем і спокоєм, дозволить їм відпочити від шалених темпів сучасного світу. Також можна відвідати Шрі-Ланку або Таїті.

З менш екзотичних місць можна згадати Бразилію або Португалію, іспанську Севілью і французьку Нормандію. Взагалі кажучи, найкраще Рибам підійде відпочинок на морі або океанському узбережжі, але найпривабливішою було б подорож на борту круїзного лайнера.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Тож, як Ви вже зрозуміли, Ваш знак Зодіаку може розповісти, які місця допоможуть Вам швидко відновитися після стресових буднів, подорожуючи. Прислухайтесь до порад зірок і … пакуйте валізи!