Найяскравіші міста світу

yaskravi_mista_golovna

Давайте відправимося в подорож по неймовірних куточках світу, де кожен будинок і кожна вулиця – як з картинки. Дивіться фотографії, насолоджуйтеся яскравими фарбами і мрійте про подорожі! Вашій увазі список найяскравіших міст світу.

Лонг’їр, Норвегія

longir_norvegiya

Всі будинки цього норвезького містечка на Шпіцбергені пофарбовані в яскраві кольори. Можливо, щоб хоч якось урізноманітнити одноманітний і сумний північний пейзаж. Крім ошатних будинків у городян є ще два приводи пишатися свої містом. По-перше, це найпівнічніше поселення в світі з населенням понад тисячу осіб. А по-друге, тут знаходиться Всесвітнє сховище насіння, де зберігається запас насіння всіх сільськогосподарських культур світу.

Нуук, Гренландія

nuuk

Нуук – одна з самих маленьких столиць у світі, тут живе близько 17 тисяч чоловік. Багато туристів починають свою подорож по Гренландії саме звідси, з цього міста, оточеного горами. Довгий час архітектура Нуука була швидше практичною, ніж привабливою. Але після того, як територія стала незалежною від Данії, стали з’являтися будівлі іншого типу. Суміш місцевої архітектури з колоніальною, традиційною і сучасною приваблює туристів з усіх куточків світу.

Джайпур, Індія

dzhaipur

Це місто в Раджастхані, Індія. Його ще називають Рожевим містом через колір більшості будівель. У XIX столітті правитель міста наказав пофарбувати всі кам’яні стіни в рожевий, щоб Джайпур виглядав більш гостинно перед приїздом принца Англії Альберта. Міський палац, фортеця-палац Амбер і Хава-Махал – це ще далеко не всі визначні пам’ятки міста, поряд з розкішними садами, храмами і площами.

Буенос-Айрес, Аргентина

buenos_aires

Різнокольоровими фасадами будинків район Ла-Бока зобов’язаний італійським емігрантам XIX століття. На щастя, традиція фарбувати житла в яскраві кольори збереглася до наших днів, і сьогодні Ла-Бока – самий мальовничий куточок аргентинської столиці. Пізніше італійці ж створили тут і районну молодіжну футбольну команду, яку так і назвали: «Бока Хуніорс».

Шавен (Шефшауен), Марокко

shaven

Туристи з усього світу їдуть в це невелике містечко в горах Марокко, щоб побродити по лабіринтах вузьких мощених вулиць і помилуватися будівлями, пофарбованими в усі відтінки синього. З огляду на розмах марокканської кіноіндустрії, в найближчі роки ми напевно побачимо це містечко в якомусь голлівудському блокбастері.

Копенгаген, Данія

kopengagen__

Нюхавн – картинний куточок Копенгагена, в якому довгий час жив і творив Ганс Крістіан Андерсен. Уздовж берегів каналів тут тягнуться ряди старовинних фасадів, пофарбованих у всі кольори веселки і не дивно, що саме фотографію Нюхавн компанія Hewlett-Packard використовує на коробках кольорових картриджів для принтера.

Сент-Джонс, Канада

sent_dzhons

Центр Сент-Джонс – саме строкате місце в Канаді. Яскраві будинки на схилах міських пагорбів здалеку схожі на розсипані шоколадні драже в різнобарвній глазурі. Місцеві навіть так і прозвали набережну: Jellybean Row – «Цукерковий ряд».

Будинки в історичній частині Сент-Джонса прийнято фарбувати яскравими фарбами ще з вікторіанських часів. Дехто фантазує, що раніше місцеві рибалки так відзначали свої будинки, щоб не заблукати. Але звідки насправді пішла така традиція, не змогли відповісти навіть у місцевому самоврядуванні.

Прочида, Італія

prochida

Крихітний острівець Прочида на півдні Італії – ветеран серед курортів. Сюди їздили відпочивати ще римські патриції 2 тисячі років тому. Туристи люблять Прочида і сьогодні. У наш цифровий вік їх, можливо, привертають сюди саме фотографії міста, де на набережній тісняться мальовничі будинки всіх можливих відтінків – від канаркових і бірюзових до смарагдових і бежевих.

Аморгос, Греція

amorgos

Залиті сонцем вулиці, синє море, білі будинки з блакитними віконницями, прикрашені гірляндами червоних і жовтих кольорів – це грецький острів Аморгос. Він поки не такий знаменитий, як сусідній Санторіні, але точно може змагатися з ним в красі.

Стокгольм, Швеція

stokgolm__

Ряд яскравих будинків на площі Сторторгет – одне з найбільш часто зафіксованих на фото місць в Стокгольмі. Насправді Сторторгет (в перекладі «Велика площа») – це крихітна площа в історичному центрі Стокгольма. Взимку тут проходить різдвяна ярмарка – одна з найпопулярніших в Європі.

Брістоль, Великобританія

bristol

У Британії вважають за краще виділятися на тлі сусідів пишним, шикарним, яскравим фасадом або в крайньому випадку кольором вхідних дверей. Саме тому у нашому списку – район Кліфтон в Брістолі, де фасад кожного будинку індивідуальний і пофарбований в свій власний колір.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Ментона, Франція

mentona

М’який клімат, ласкаве море, багато зелені і сонця – життя на Лазурному березі просто прекрасне. Тож не дивно, що в курортному містечку Ментона прийнято фарбувати будинки в життєрадісні кольори.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Тож, як Ви вже зрозуміли, подорожі можуть бути не тільки пізнавальними, але і кольоровими. Перелік найяскравіших міст світу Ви вже отримали, тому плануйте подорож!