Особливості відпочинку на Балі

Щороку мільйони туристів прилітають сюди з різних кутків земної кулі тільки для того, щоб вдосталь насолодитися приємною атмосферою, зловити хвилю або просто відірвати себе від усього світу і побути на самоті зі своїми думками. Кожен знайде для себе саме те, що потрібно для ідеального відпочинку. Для бажаючих активно провести свій час можна взяти мопед і поїхати в Куту, любителі джунглів можуть відвідати Убуд. Якщо головна мета мандрівки спокійний відпочинок, то краще його провести в Nosa Dua або відвідати дикі пляжі. Варіантів відпочинку в країні дуже багато: Monkey forest, водоспад Tegenungan, рисові тераси, храм Gunung Kawi, Храм Священної води, Храм Землі. Головні принади, які не варто пропустити відвідавши Балі – балійский масаж і купання в океані.

bali2

При бажанні скористатися послугами таксі варто знати, що тут є шалена конкуренція між таксистами. Тут можна торгуватися і збивати ціну, поки вона не влаштує. Безпека на дорозі тут дуже відносна, бо переважна більшість людей їздять на мопедах і роблять це так екстремально, що хочеться закрити очі і не бачити цього. Іноді водіям доводиться проїжджати в міліметрі від мотоциклістів-шумахерів. На острові відбувається багато нещасних випадків через ДТП і туристи можуть приїхати з відпочинку з поламаними кістками. Тому краще бути дуже обережному на дорогах, бо поняття “трафіку” тут абсолютно відсутнє.

bali3

Балі є мусульманською країною, і поряд з цим тут вірять в різних духів. Балійці проводять свої релігійні ритуали вранці, вдень і ввечері. Всі заклади – від простого приміщення до вишуканого ресторану – не обходяться без посудини, куди чоловіки і жінки кладуть свої ласощі, ароматні палички, квіти і масла. В Азії прийнято залишати своє взуття перед входом в будинок або храми. Балі – не виняток з правил, але в деякі об’єкти можна спокійно заходити, не знімаючи своє взуття.

Щоранку перед магазинами і будинками ставлять маленькі кошики з гостинцями, а поруч з ними лежать квіти червоного жасмину. Балі асоціюється саме з цією тендітною і такою вишуканою квіткою. Запах жасмину і пелюстки наповнюють весь острів.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Тут дуже особлива кухня і дуже багато екзотичних фруктів, проте їх смак буде до вподоби не кожному туристу. По всій Азії основа всіх страв – рис і локшина. Гастрономічна різноманітність потішить як м’ясоїдів так і веганів. Всі напої є в пляшках і без льоду. Те що добре місцевим, може бути “отрутою” для туриста. Для того, щоб кишкові проблеми не зіпсували враження про відпочинок, основним є правило дотримання елементарної гігієни.