Найкращі міста світу для нічного життя

Нижче подано найкращі міста світу для нічного життя, які займають найвищі сходинки рейтингу:

hamburg

Гамбург одне з найбільших міст Німеччини

Місто є туристичним місцем на внутрішньому та міжнародному рівнях. Reeperbahn St. Pauli є одним з найвідоміших європейських розважальних районів. Гамбург – одне з найбільш швидкозростаючих туристичних галузей у Німеччині.

copenhagen

Копенгаген є столицею та найбільш густонаселеним містом Данії

Туризм є основним джерелом економіки Копенгагена, залучаючи відвідувачів завдяки гавані міста, культурним пам’ятникам та ресторанам, що мають нагороду.

berlin

Берлін є столицею і найбільшим містом Німеччини

Берлін є світовим містом культури, політики, медіа та науки. Метрополіс є популярним туристичним напрямком. Місто добре відоме своїми фестивалями, різноманітною архітектурою, нічним життям, сучасним мистецтвом та високою якістю життя.

dublin

Дублін – столиця та найбільше місто Ірландії

Нa думку бiльшocтi опитаних туристів, нiчнe життя в Дублiнi рoзбурxує будь-кoгo. Зaпoвнeнi cвiтлoм вулицi, яcкрaвi вoгнi вiтрин, двoпoвeрxoвi aвтoбуcи i тaкci, якi дoпoмoжуть дoбрaтиcя вaм куди зaвгoднo. Дублін відомий своїми традиційними пивними барами.

amsterdam

Амстердам — культурний центр світового рівня

Тут працюють музеї світового значення, провідні національні установи виконавських мистецтв, численні заклади сучасної маскультури і дозвілля — кінотеатри, нічні клуби, кав’ярні.

san_francisco

Сан-Франциско є культурним, комерційним та фінансовим центром Північної Каліфорнії

Що ж до нічного життя, то тут кожен може вибрати собі розвагу за стилем, за смаком та за настроєм. Це дуже легко здійснити в Сан-Франциско, тому що барів, ресторанів, нічних клубів та дискотек в місті дуже багато.

gothenburg

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Гетеборг – друге за величиною місто Швеції

По обидва боки головної вулиці міста Авенюн (Avenyn) розташовано безліч ресторанів, барів і клубів з танцювальними майданчиками. Найчастіше ці заклади займають по кілька поверхів. Нічне життя міста приваблює людей різного віку і професій – від клубної молоді до офісних працівників. Навколо площі «Йернторьет» на вулицях Лонггаторна і Лінне можна спостерігати за альтернативною стороною нічного життя, зосередженою на музиці і культурі.

prague

Прага столиця і найбільше місто Чехії

У нічний час доби чеська столиця перетворюється на справжнє місто чудес. На відміну від багатьох інших європейських міст, вночі життя в Празі тільки починається.

Нічна Прага – це справді особливе місто, яке, у порівнянні з днем, змінюється просто на очах. Територія чеської столиці стає ареною справжніх видовищ, які обов’язково потрібно побачити на своєму віку. Вони змусять людину згадувати про себе все життя. Нічна Прага настільки прекрасна, що іноді здається витвором, створеним не людиною, а справжнім чарівником. І нічне життя цього магічного міста не заспокоюється ні на хвилину.

warsaw

Варшава є столицею та найбільшим містом Польщі

Метрополіс стоїть на річці Вісла в східно-центральній частині Польщі. Варшава є альфа-глобальним містом, великим міжнародним туристичним напрямком та значним культурним, політичним та економічним центром.

Одного разу його назвали “Париж на сході“, вважалося, що Варшава є одним з найкрасивіших міст світу. Варшава славиться своїми барами, ресторанами, художніми галереями та, зокрема, кількома десятками музеїв та розкинутою зеленню, де приблизно чверть території міста займають парки.

new_york

Нью-Йорк – один з найбільш помпезних мегаполісів на землі

Нью-Йорк вражає своїми фантастичними формами та сліпучим освітленням в нічний час.

Мешканці міста й туристи стверджують, що особливо дивовижним місто є вночі. Саме вночі, численні пам’ятки міста набувають дивовижних й абстрактних рис завдяки мільйонам ламп, прожекторів та неонової реклами. Вулиці міста вночі приголомшують і заворожують пишністю й нереальністю пейзажів.