Найкращі місця для подорожі у 2020 році

addisababa

Перше місце експерти віддали столиці Ефіопії Аддіс-Абебі. Туристам пропонується відвідати палац Менелика, який протягом багатьох років був резиденцією імператорів, і де сьогодні розташовується офіс прем’єр-міністра Абія Ахмед Алі. Також можна заглянути в Центр сучасного мистецтва, названий на честь ефіопського художника Зоман. Усередині представлені експонати сучасного африканського мистецтва і проекти на тему екології. Повідомляється, що аеропорт міста збільшив пропускну здатність в три рази.

Туризм на даний момент є зростаючою галуззю в межах Аддіс-Абеби та Ефіопії в цілому. За минуле десятиліття в країні спостерігається зростання туризму на 10%, що призвело згодом до припливу туристів до Аддіс-Абеби. У 2015 році Європейська рада з туризму та торгівлі назвала Ефіопію туристичним місцем номер один у світі.

arequipa

На другому місці – стародавнє місто Арекіпа в Перу. Його історичний центр в 2000 році був включений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут у туристів є можливість пожити в гостьовому будинку поруч з церквою Святого Августина, яка славиться своєю різьбленою архітектурою в стилі бароко.

Його історичний центр займає площу 332 га і оголошений об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Історична спадщина та монументальність, яку вона розміщує, та її різноманітні мальовничі та культурні простори перетворюють її на місто-приймаюче місце національного та міжнародного туризму, в історичному центрі він підкреслює релігійну архітектуру віцерегальний та республіканський продукт суміші іспанських та автохтонних характеристик, що складала власну стилістичну школу під назвою «школа Арекіпеня».

asheville

Третє місце дісталося місту Ашвілл, штат Північна Кароліна, де живуть вуличні художники і музиканти. У вересні там проходить творчий кулінарний фестиваль “Чау-чау” з майстер-класами, заняттями з йоги і концертами живої музики. Ашвілл є найбільшим містом Західної Північної Кароліни та 12-тим найбільш населеним містом в американському штаті Північна Кароліна.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

До першої десятки також потрапили: Австрія, найпівнічніший штат Мексики Нижня Каліфорнія, Барбадос, Пекін, Гаваї, Ботсвана і Бостон.