Найпопулярніші курорти Єгипту

Єгипет як країна цікава більшості туристів і відпочиваючих тим, що кожен відвідувач країни може познайомитися з безліччю артефактів стародавньої цивілізації і багатою історико-культурною спадщиною єгиптян. А ще Єгипет хороший тим, що літо тут триває цілий рік.

Слід зазначити і той важливий факт, що ціни на відпочинок в Єгипет порівняно невисокі і доступні широкому колу туристів. Єгипет має що показати туристам – знамениті піраміди Гізи, Сфінкс, Долина Царів, храм Хатшепсут, Карнакський храм, храми Абу Сімбел і головне сховище історичних надбань країни – Єгипетський національний музей. Єгипет пропонує курорти, які є улюбленими місцями відпочинку для великої кількості туристів.

Хургада

hurgadaegipt

Одним з найпопулярніших єгипетських курортів є Хургада, який пропонує багато сучасних готелів, клубів, дискотек, магазинів і бутиків. На курорті створені всі умови для відпочинку молоді, а також для сімейних пар з дітьми. Більшість пляжів облаштовані так, щоб було зручно заходити в море.

Сафага

Поруч з курортом Хургада розташувалося портове місто Сафага, яке вирізняється тишиною і спокоєм а пісок його пляжів має цілющі властивості. У затишній морської бухті між Хургада і Сафага розташувалося місто Макаді Бей де також безліч піщаних пляжів, спортивних майданчиків, фітнес-центрів, дискотек та інших розважальних атракціонів.

Ель-Гуна

На північ від Хургади розташувався курорт Ель-Гуна. Курортна зона розташувалася на островах, з’єднаних між собою пішохідними містками, проте всі пляжі курорту мають штучне походження.

Шарм ель шейх

sharmelsheikhegipt

Серед найкрасивіших курортів Єгипту – Шарм-ель-Шейх (або Шарм-еш-Шейх), де можна побачити дивовижної краси коралові рифи, зарості мангрових дерев, кольоровий каньйон і гранітні скелі. Місце є справжнім раєм для дайверів. Курорт розрахований в основному для відпочинку молоді, хоча можливий і відпочинок сімейних пар. Тут цілодобово працюють дискотеки, клуби та численні бари.

Дахаб

dahabegipt

На півдні Акабскої затоки розташований курорт Дахаб. Це місце для любителів водних видів спорту – дайвінгу та віндсерфінгу. Пляжі тут покриті піском з домішком каменів а вхід в море по кораловому дну. На півночі Акабської затоки розташований ще один курорт – Таба, який значно відрізняється від Дахабу тишою і спокоєм. Саме місто розташоване майже на самому кордоні між Єгиптом і Ізраїлем. Тут прекрасні піщані пляжі і дивовижної краси лагуни.

Айн-ель-Сохна

Для ідеального відпочинку сімейних пар з дітьми буде курорт Айн-ель-Сохна. На пляжах курорту найчистіший білий пісок, що дуже цінується відпочиваючими і дуже зручний захід у море. Також на курорті є багато термальних джерел.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Відвідувати єгипетські курорти можна практично протягом року. Купатися можна як влітку так і взимку, адже курорти Єгипту знаходяться в субтропічній зоні, тому влітку тут жарко, а взимку достить комфортна тепла температура. Найспекотнішим місяцем для відпочинку в Єгипті є червень, а найхолоднішим січень. Температура навколишнього середовища зимою в межах + 23-25ºС, а температура води в морі досягає + 19-21ºС.

Відпочивати в Єгипті з дітьми найкраще весною або на початку літа.