ОАЕ полегшили візовий режим

oae_dubai

Раніше максимальний термін резидентської візи в ОАЕ складав три роки.

Про нові заходи по залученню інвестицій і кваліфікованих працівників у неділю написав на своїй сторінці в Twitter прем’єр-міністр ОАЕ Правитель Дубая шейх Мухаммед бен Рашид Аль Мактум. Серед факторів, що сприяють залученню інвестицій та талантів в ОАЕ він відзначив “атмосферу відкритості та терпимості, інфраструктуру та гнучке законодавство”.

Також іноземним інвесторам дозволено володіти 100% частки в компаніях в ОАЕ, тоді як раніше це було можливо тільки в спеціальних вільних економічних зонах. Прем’єр-міністр ОАЕ заявив, що нововведення вступить в силу до кінця поточного року.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

dubai_aeroport

Об’єднані Арабські Емірати, іноді просто називають Емірати – є федеральною абсолютною монархією суверенної держави в Західній Азії на південно-східному кінці Аравійського півострова в Перській затоці, що межує з Оманом на сході та Саудівською Аравією на південь, а також розділяє морські кордони з Катарем на захід і Іраном на північ.

Країна є федерацією з семи еміратів, яка була створена 2 грудня 1971 року. Основними еміратами є Абу-Дабі (яка служить столицею), Аджман, Дубай, Фуджейра, Рас-аль-Хайма, Шарджа і Умм аль-Кувейн. Кожен емірат керується абсолютним монархом; разом вони разом утворюють Федеральну Верховну Раду. Один з монархів (традиційно завжди емір Абу-Дабі) обраний президентом Об’єднаних Арабських Еміратів.

Нафтові запаси ОАЕ є сьомим за величиною в світі, а запаси природного газу є сімнадцятим найбільшим у світі. Шейх Зайед, правитель Абу-Дабі та перший президент ОАЕ, керував розвитком еміратів та доходами від руху нафти в охорону здоров’я, освіту та інфраструктуру. Економіка ОАЕ є найрізноманітнішою у Раді співробітництва в Перській затоці, а її найпотужніше місто Дубаї є важливим глобальним містом та міжнародним авіаційним центром.

Тим не менше, країна набагато менше залежить від нафти та газу, ніж у попередні роки, і економічно зосереджується на туризмі та бізнесі.

oae

Туризм є одним з основних промислів цієї держави, що може говорити про якість обслуговування та увагу до гостей. Курорти і міста ОАЕ (Абу-Дабі, Джумейра, Дубай, Фуджейра, Шарджа) це не лише класичні для пляжного відпочинку місця, готелі і розважальні центри. Доповненням до цього міста різних еміратів представляють собою перлини сучасної арабської архітектури і популярні центри шопінгу.