Відпочинок у Туреччині стане дорожчим

turkey_

Міністр культури та туризму країни Нуман Куртулмуш, коментуючи результати першого кварталу цього року, які він назвав рекордними (більше п’яти мільйонів відпочиваючих), підкреслив важливий тренд – збільшення середньої суми витрат туристів. В середньому, кожен іноземець у січні-травні потратили в Туреччині трохи більше 750 доларів, що на 120 доларів перевищує аналогічний показник минулого року.

Як вважає турецький міністр, Туреччина “заслуговує більш заможніх туристів”, у зв’язку з чим, країна, на його думку, повинна орієнтуватися на мандрівників з більш високими доходами. Куртулмуш підкреслив, що стратегічне завдання – довести через п’ять років доходи від одного туриста до тисячі доларів США.

turkey

Досягнути таких показників планується за рахунок розвитку круїзного, оздоровчого, спортивного та елітного туризму.

Туреччина розташована в Західній Азії, з меншою часткою на Балканському півострові в Південно-Східній Європі. Країна межує з вісьмома країнами: з Грецією та Болгарією на північний захід; Грузією на північний схід; Вірменією, Азербайджаном та Іраном на схід; і Ірак, і Сирія на південь. Країну омивають моря з трьох сторін: Егейське море – з заходу, Чорне море з півночі та Середземне море на південь.

Анкара є столицею, а Стамбул є найбільшим містом країни та головним культурним та комерційним центром, який класифікується як провідне глобальне місто.

Туризм в Туреччині зазнав бурхливого зростання за останні двадцять років і є важливою частиною економіки. Турецьке міністерство культури і туризму в даний час сприяє розвитку турецького туризму.

turkey_stambul

У Туреччині є 17 об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, таких як “Історичні райони Стамбула”, “Кам’яні сади Каппадокії”, “Неолітичний сайт Чаталхейюка”, “Хаттуса: хеттська столиця”, “Археологічний майданчик Трої”, ” “Пергамон” та його багатошаровий культурний ландшафт “,” Гієраполіс – Памуккале “та” Маунт Немрут “. Археологічні пам’ятки або історичні міські центри Гьокбеклі Тепе, Гордіон, Ефес, Афродізіас, Перга, Лікія, Сагалассос, Айзаноі, Зеугма, Ані, Харран, Мардін, Коня і Аланія.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

У Туреччині розташовані два із семи чудес стародавнього світу, найдавніший релігійний майданчик світу та багато інших об’єктів всесвітньої спадщини.