Нові туристичні податки в 2019 році

Так, наприклад, Японія запровадила податок в розмірі 1000 єн (9,20 долара) на виїзд із країни. Новий податок стягується з 7 січня і діє для громадян усіх країн, які відбувають з країни морем чи літаком. Податок включається в ціну зворотнього квитка на літак або судно разом з іншими зборами. Дане нововведення не стосується лише тих громдян, які роблять тимчасову зупинку в країні і залишають її межі протягом 24 годин після прибуття, а також дітей у віці до двох років, послів іноземних держав та державних гостей.

Хорватія на 25% піднімає туристичний податок в високий сезон. Правило стосується всіх варіантів розміщення, крім кемпінгів. Нововведення не дуже вдарить по гаманцю, адже, турзбір виросте на 8-10 кун.

Нова Зеландія буде стягувати так званий «екозбір» в високий сезон, на курорті Алгарве з’явиться подобовий податок, а в Хорватії виросте щоденний туристичний збір.

Нова Зеландія планує стягувати на кордоні екозбір в розмірі $ 35. Податок не поширюватиметься на найближчих сусідів – австралійців і жителів островів Тихого океану.

На португальському курорті Алгарве в високий сезон з березня по жовтень будуть стягувати туристичний збір в розмірі € 1,5 на добу. Від сплати податку звільняються діти до 12 років і мандрівники, які зупиняються в готелі або хостелі на термін більше 7 ночей.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Туреччина з 1 січня 2019 року вводить податок на безпеку для туристів у розмірі 1,5 євро, який стягуватимуть в аеропортах після прильоту, таку інформацію повідомили місцеві ЗМІ з посиланням на головне управління державними аеропортами країни.

У Венеції вводитимуть податок для туристів, які проводять в місті один день. Запровадження такого податку передбачене в бюджеті Італії на 2019 рік. Про це повідомляє BBC.

Розмір податку становитиме від 2,5 до 5 євро з людини, але зростатиме до 10 євро в пікові дати. Даний вид податку почнуть стягувати в липні 2019 року.